www.sudzibas.lv Crocs Veikala vadītāja un vecākā pārdevēja!

Crocs - Veikala vadītāja un vecākā pārdevēja!

Sveiki!
Tātad, veikala vadītāja ir sliktos uzdevuma augstumos! Sola daudz un neizdara tik pat daudz cik Sola! Daudz lietas tiek aizmirstas ko darbinieki jautā!
Par vecāko pārdevēju - > pie viņas sūta jauniņos apmācīt darbam, sēž telefonā, brutāli pastāsta darba lietas kas darbiniekam ir jāpilda, pēc pieredzes ar nepatiku gāju uz turieni. Melo vienā melošanā!
Noteikti nerekomendēju šo darba vietu!

H Helsu 28.09.2020

Mēs piedāvājam:
Elastīgu darba grafiku;
Apmācības darbu uzsākot;
Stabilu atalgojumu 3eur/h + motivējošu bonusu sistēma;
Labus darba apstāķļus;
Atsaucīgus kolēģus;
Kopīgus pasākumus.

Ko tad vaditaja var solit, ja darba piedavajuma nekadi brinumi nemaz netiek soliti. Un kas ir brutali pastasta? Sit jus ar jostu vai telo slikto prieksnieci un ar patadzinu jus paplike?

Paradeez 28.09.2020

no tā saraksta var izsvītrot atsaucīgos kolēģus, spriežot pēc sūdzības

S sudzos123 28.09.2020

Brīnumi ir 3€/h kuri nemaz nav , pirmo mēnesi 1,90 un pēc tam ja labi 2.10 :D :D
Leksika ir brutāla, kā laukos dziļos, pat laukos tā daži labi nerunā!
Ja Tev vajag, lai pliķē vai arī Tu to pati gribi darīt :D

L Lietotājs6 03.10.2020

Esmu strādājusi CROCS un intervijā pasaka ka 3 eiro ir ar nodokļiem un pasaka arī cik saņemsi stundā. Tātad Tev ir pateiks cik saņemsi un tev ir dota izvēle, strādāt vai nestrādāt. Plus bonusi ir atkarīgi tikai no Tevis pašas cik esi gatava ieguldīt darbā! Ja negribi strādāt, bet gribi saņemt miljonus un zini tikai sūdzēties, protams ka Tev viss besīs! Izskatās ka vienīgais kas melo esi TU. Nezinu kādā fantāziju pasaulē Tu dzīvo, izskatās ka savā VISS SLIKTI landijā :D

K Krash 28.09.2020

Vienmēr domāju,ka crocsā viss ir līmenī...bet acīmredzot maksā mazāk nekā jebkur!1.90 stundā,ārprāts!:(

S sudzos123 28.09.2020

No malas jau viss skaisti izskatās!