www.sudzibas.lv Credo Autoprieks Slikts instruktors/ Krāpšana

Credo Autoprieks - Slikts instruktors/ Krāpšana

Cienījami topošie auto vadītāji!
Vēlos jūs informēt, nekādā gadījumā nepieteikties un neuzsākt auto vadīšanas nodarbības pie instruktores Danas Groznovas no autoskolas – „Credo Autoprieks”!
Šī instruktore no jums izmānīs maksimāli daudz naudas, bet neko neiemācīs!
Uz jebkuru jūsu papild jautājumu par ceļa satiksmes noteikumiem praksē, viņa vai nu neatbildēs, vai nu sāks vnk bļaut!
Visu laiku rausta stūri uz dažādām pusēm tādējādi radot bīstamu situāciju uz ceļa. Aizmugurē braucošās mašīnas vai nu signalizē, vai rāda pie galvas ar pirkstu, jo tā „ļurināt”mašīnu pa ceļu vnk NEVAR! Nedod māceklim iespēju pašam apbraukt šķēršļus piem., bedres, kanalizācijas lūkas, sāk pati raustīt stūri, nemāca taisīt figūras uz auto lakumiem.
Ļoti cepās par savu mašīnu, burtiski visu laiku domā, ka katrs māceklis vēlās viņai tur kaut ko saplēst tajā mašīnā! Draud visu laiku, ka par mašīnas remontu piestādīs rēķinu. Vienu no nodarbībām stāvējām uz Krasta ielas, lai veiktu manevru – apgriešanās braukšanai pretējā virzienā, lai tur apgriestos jānostājās pie luksafora, kas deg 2 min. Pēc likuma pagrieziena signāla rādītājam jābūt OBLIGĀTI ieslēgtam, lai citi vadītāji netiktu maldināti, es visu izdarīju pareizi ieslēdzu signālu, te pēkšņi instruktore sāk man bļaut virsū, lai es izslēdzot signāla rādītāju, jo es viņai izdedzināšot lampiņu ja viņa 2 min. degs, viņai esot dārgi viņas visu laiku mainīt, ja katrs māceklis viņai dedzināšot arā viņas... es biju vnk šokā! Man joprojām nav vārdu, lai šo komentētu! Viņai ir jāmeklē cits darbs jo par instruktoru viņa strādāt nevar!
Pārsvarā liek braukt pa taisnām trasēm, pa pilsētu ļoti maz. Rodas sajūta, ka nezin teoriju, apstrīd teorētisko noteikumu grāmatu, tāda sajūta, ka likumus ir uzrakstījuši dumi cilvēki, bet viņa viena tāda gudra! Neļauj iedarbināt pašai mašīnu to argumentējot ar to, ka jāiemācās braukt, pēc tam var mācīties ar atslēgu darbināt mašīnu, man uz tik stūbu viņas atbildi pat nav ko teikt!
No pašas pirmās nodarbīnbas viņa jums lies ūdeni ausīs par to, ka ir jānobrauc tik nodarbības cik ir pašam gadu + vēl 10 nodarbības. Respektīvi ja man ir 40 gadu man jānobrauc 50 nodarbības, vienas nodarbōbas maksa ir 25.00 euro (1.30 h ), = 50 nod. X 25.00 = 1250.00 euro tikai braukšana! Es nezinu kā šo sviestu komentēt! Mans vīrs ilgi smējās! :D)))
Pati esmu ļoti punktuāls cilvēks un nemēdzu kavēt, no instruktores prasīju to pašu – lūdzu nekavējiet!
Nevienu nodarbību mēs neuzsākām laicīgi! No 1,30h viņa aptuveni nozog 15-20 min. jūsu laika, pirms izbraukšanas vienmēr pļurkst ārā ar citiem instruktoriem tādējādi kavē laiku. Mašīnā viņa visu laiku pārslēdz radio, ta skaļāk, ta klusāk, gremo košļenes un ēd mašīnā apmācības laikā čāpstinot, kas ļoti kaitina! Bieži saka iebraukt degvielas uzpildes stacijās, jo voņai redz vajagot uz toleti un kafiju paņemt, bet dārgie topošie auto vadītāji tas ir laiks no 5 līdz 10 min. un tā ir jūsu nauda!
Auto mašīnā viņa visu laiku pļurkst pa telefonu, cik reizes bija tā, ka pārbraucot nepazīstamu krustojumu jautāju kā un kur jāapstājas, lai nogriestos, viņa dēļ savas ļarkstēšanas pa telefonu vnk nedzird manu jautājumu un kad griežos nepareizi viņa sāk bļaut ko es darot!?! Tā ir vnk necieņa pret mācekli!
Var sākt apsaukāties, kas man kā pieaugušai sievietei ir nepieņemami un pilnīgākā necieņas izrādīšana no instruktores puses! Rodas sajūta, ka mēs ar viņu vienā smilškastē esam spēlējušās ka vina kaut ko tādu atļaujās! Ļoti lien personiskajā dzīvē, daudz uzdod personiskus jautājumus, kas uz viņu vispār neattiecas!
Lūdzu jūs ņemt vērā šo sūdzību un neiekrist „lamatās”pie šīs nekaunīgas sievietes, kura atļaujās sevi saukt par instruktoru! Meklējiet instruktorus kuriem ir labas atsauksmes no mācekļiem, labāk pagaidīt labu instruktoru nekā lieki izmest naudu tādam instruktoram kā – Dana Groznova!

K

Работяга 01.07.2017

Vienalga kads instruktors, visi uz to peln

TasEsLV 03.07.2017

Nu par automašīnas detaļām gan tas ir neadekvāti (p.s Lampiņa 30-70 centi) ,bet par runāšanu par privātām lietām / iet čurāt un kafijas dzert kā arī nozagt tās 10 min no braukšanas ir normāli un nezinu nevienu kuram tā nav bijis. Jebkurā gadijumā - neviens tevi nav piesējis pie viņas - maini uz citu.