Creditprive24.com - Krāpšana

Labdien man ir sūdzība par aizdevēju kompāniju Creditprive24.com īsti krāpnieki es pieteicos aizdevumam 2000eir.es viņiem samaksāju 750eur un prasa lai vēl maksāju 150eir.kautkada FINALIZACIJAS maksa. Pēc katra maksājuma raksta kas ir pēdējais maksājums es samaksāju par līgumu, bankas nodeva, advakatam, pvn, apdrošināšana. Tie ir vis labākie krāpnieki. Es nesaprotu kur skatās policija.

J

W WhoIam 28.11.2020

Lol

LawLatv 28.11.2020

непонимаю, как ты там вообще взял кредит. Этоже не латвийская контора.

A Artūrs Dante 28.11.2020

Ja tas nav nav joks, tad man tik tiešām Tevis nav žēl, pabaroji pāris nēģerus, kuri tagad piedzersies, sataisīs bērnus dzērumā, un būs eiropā jauni bēgļi...

A aicis24 29.11.2020

Paga sanāk tā, jums vajadzēja 2000€ aizdevumu. Viņi jums paprasa kait kādu maksājumu, lai jūs saņemtu no viņiem to naudu. Tātad, jūs šādi jau viņiem esa samaksājis 750€ un tā arī kredītu neesat saņēmis. Jūs tak saprotat, ka jūs esat apčakarēts jai uz 750€.

Steroidman 05.12.2020

Jancuks20 sorry vecīt,bet Tu Esi bezsmadzeņu radījums,skopais maksā divreiz,bet Lohs visu mūžu Jaņčuk.Man ļoti žēl,ka mūsu valstī ir vēl tik daudz lošu.