www.sudzibas.lv Credit 24/ IPF Digital Latvia Nekorektas informācijas apmaiņa

Credit 24/ IPF Digital Latvia - Nekorektas informācijas apmaiņa

Visas saistības ar šo uzņēmumu izbeidzu janvarī- nomaksāju visu atlikušo summu pirms termiņa.
Sanāca, ka nepieciešams steidzami iegādāties ledusskapi uz nomaksu- veikalā informēja, ka man jāsakārto savas saistības, vajag būt, ka esmu creditreformā. Izdevās noskaidrot, ka neesmu veicis ikmēneša maksu vairāk kā 200dienu. Vairāk palīdzēt nevarēja. Visu dienu izņēmos lai noskaidrotu kam esmu palicis parādā manakreditvesture.lv viss rādās esam kārtībā. Dienas gaitā tiku līdz crefobirojs.lv- rādās nesamaksātos mēneša maksājums 227dienas "Credit24". Zvanu skaidroties, meitene bija laipna un saprotoša, solījās info nodot tālāk un informēt par kļūdas labošanu.
Rezultātā jādzīvo bez ledusskapja kamēr informācija tiek labota..

Secinajums- ik pa laikam der pārbaudīt savu kredītvēsturi, lai nesanāk līdzīgas problēmas.
Noderīgas adreses:

Papildināts NereģistrētsLietotājvārds 22.02.2022

Šodien atnāca informācija, ka datubāzē viss ir sakārtots, atkārtoti taisot bezprocentu pieteikumu noraidīja tā paša iemesla dēļ
Ledusskapi beigās paņēmu no drošības spilvena naudas.

D Dontkillmyvibe 22.02.2022

Šādi brīnumi parasti notiek, ja pirms termiņa apmaksā neuzrakstot pirms tam atticīgo iesniegumu.

Viens maksājums no jūlija bija atzīmēts, ka nesamaksāts vai neatzimets ka samaksāts. Pa starpu vēl vairāki maksājumi bija līdz izmaksāju visu atlikušo summu.

Good Intentions 22.02.2022

Normāls saits, lai redzētu savas esošās saistības - https://manidati.kreg.lv