Creatif - Serviss

Sveiki!
Rakstu šo sūdzību, lai kādam novērstu tās nepatīkamās emocijas, jāsniedz bija man, apmeklējot salonu Creatif. Pierakstoties pie friziera laicīgi pabrīdināju, ka vēlos krāsot matus “balayage” tehnikā un lūdzu pierakstu pie meistares, kas tiešām pieprot šo tehniku.
Nonākot salonā, ātri vien sapratu, ka būs ļoti grūti komunicēt ar meistari, jo viņa ne vārda nevar pateikt latviešu valodā. Manas krievu valodas zināšanas ir poti viduvējas un arī principa pēc izvēlos nerunāt krieviski. Bija vajadzīgs, lai kāda cita meitene visu pārtulko, es nepārspīlēju...
Manus matus, uzskatu, ka sabojāja. Ļoti konkrēti pateicu, ka vēlos pacelt augstāk saknes un nevēlos tās krāsot citā tonī, bet gan lai sapludina ar gaišo balayage.
Saknes nepacēla augstāk un nokrāsoja man ļoti nepatīkamā tonī.
Pēc mēneša došos pie cita meistara ņemt ārā krāsu un atjaunot balayage.
Ja esat augsta servisa cienītāja/s, ja cienāt savu valsts valodu un pati/s sevi, noteikti neiesaku doties uz šo salonu.

really? 26.08.2019

svesvalodu nezinasanu nav ko slept zem nepatikas pret cittautiesiem!
Izmanto laiku liettderigi un ej valodu kadu iemacies,dzive noderes!