Craydeal.lv - Apkrāpēji

Rakstu sakara ar crazydeal.lv.. Visiem iesaku neizmantot šo mājaslapu lai iegādatos kuponus. Es iegādajos kuponu šaja mājaslapa un bija termiņs piemēram no 23 lidz 29 aprīlim šaja laika bija jāpiegāda prece uz post24 ,bet protams tas nenotika. Es viņiem rakstu un jautāju kapec nav manas preces. Viņi sākuma saka kad varbut prece uz robežas aizkavējis ,bet pec laika saka kad tomēr prece nav piegàdata un kad esot jau sazinājušies ar igauņu kolēģiem bet pagaidam nav atbildes. Sakot ja divu dienu laika pec termiņa nav piegādata prece tad naudu atgriezišot atpakaļ 14 dienu laika.Bet nu man maz ticams,ka vispar,ko dabūšu . Visu laiku viņi kautko izdomat. Vēl rit mēģinašu rakstit viņiem,bet dīvaini ari tas,ka viņi pat nav norādijuši savu juridisko adresi ne telefona numuru. Ja nedabušu ne naudu ne preci tad iešu tālak un sùdzešos par krāpšanu. Ja ir vēl aprākto klientu lūdzu rakstat un vienojamies kopa lai noliktu pie vietass viņus.

birznieks11234 30.04.2014

Šodien viņi raksta, ka prece bija aizkavējusies un šodien Tiks izsūtita un nedēļas beigas varētu but klàt. Nu, ko gaidam ja nebūs informēšu jūs lai neperkat tur neko.

N Naraja 07.05.2014

Es arī saņēmu identisku paziņojumu tikai par preci ko bija jāsaņem līdz 28.04.2014., bet nu jau 07.05.2014. un tik sola!!!

birznieks11234 07.05.2014

Man ta ari neatnāca un tagat sakot, ka naudu atgriezis 14 dienu laika... Nu es domāju, ka vajag mums visiem griezties Patēretāju tiesību aizsardzības centra ar sūdzibu par šo mājaslapu ... ?

A Andris Birznieks 19.05.2014

Man naudu atdeva.. Taka laikam ar šo firmu viss ir normāli vienīgais var nesaņemt preci, bet taja gadījuma naudu atdod atpakaļ

A Antoha2000 08.01.2015

Personīgi es, ar CrazyDeal darbu esmu apmierināts. Uz e-pastiem
atbild, ar piegādi problēmas nav bijušas. Bet ja nu arī rodas kāda neliela aizkavēšanās ar preces saņemšanu, neceļu paniku. Ja vēlaties saņemt preci pirms svētkiem, vienkārši jāveic pasūtījums nedaudz agrāk, lai aizkavēšanās gadījumā nepaliktu bez dāvanas. Pirmssvētku drudzis dažādu apstākļu dēļ mēdz ienest korekcijas mūsu plānos, ar to ir jārēķinās.