www.sudzibas.lv Craig Plant naudas krāpšana

Craig Plant - naudas krāpšana

Šī persona jau labu laiku atrodas, pareizāk slēpjas Latvijā ar apšaubāmu uzturēšanās atļauju! Bankas konti bloķēti un oficiālas darba vietas (vairàk) nav!

Jau gadus atpakaļ tika aizdota nauda pasākuma izveidei, kur, tika solīts atdot nedēļu laikā, bet tā jau gadiem tiek solīts un solīts un vienmēr ir atrunas par savu aizņemto ikdienu, citām tikšanām un incidentiem pa ceļam, lai tiktu atkal atcelta norunātā tikšanās!
Šī persona uzdodas par kko kas tā nav, stāstot par to kas pieder, kādus pasākumus rīko, braucieni, iepirktas lietas, bet tas viss ir beigu beigās
uz citu cilvēku rēķina!
Ļoti iesaku uzmanīties, ja tiek iesaistīti kādi naudas līdzekļi darījumos, jo kā uzzināju šī persona tiek meklēta Lielbritānijā par krāpnieciskām darbībām un izskatās turpina savas mahinācijas arī te!
Zinu, ka neesmu vienīgā persona, kam nepaveicies

Good Intentions 30.04.2022

Es vispār neaizdodu lielas summas. Uz vienas rokas pirkstiem saskaitīt kuriem ārkārtas gadijumā iedotu. Ikdienā varu aizdod līdz 10 euro ar domu, ja neatdos, tad kamēr neatdos var neprasīt.

G Gulbenietis 30.04.2022

Vēl variants ir aizdod 10 eur tiem čomiem, kurus negribi redzēt savā draugu lokā. Ja neatdos, tad pat labāk.. Būs iemesls nečomoties :D.

V void_ 30.06.2022

un sūta viltotus bankas maksājuma udevumus, par veiktu pārskaitījumu! Vienmēr aizbildinās ar banku problēmām!

J Jacksparow 09.02.2023

Vai var ar jums sazinaties ,man ir šāda pati situacija ar viņu šobrīd