www.sudzibas.lv Coyote Fly Nepilngadīgie

Coyote Fly - Nepilngadīgie

Tiek ielaistas nepilngadīgas personas pēc pl. 23.00 un tirgoti alkoholiskie dzērieni.
Ir pierādījumi fotogrāfiju un video materiālā veidā. Situācija notikusi naktī no 25.10.2019. uz 26.10.2019. Dokumentus nepārbaudīja pie ieejas.
Manuprāt, šis būs interesanti policijas pārstāvjiem!

26.10.2019

Do

Kolta 26.10.2019

Mēs katrs jaunībā esam mēģinājuši iešmaukt klubos, ballēs utt. zem 18. Kur problēma? Labak, lai iet uz klubiem nevis dzerstās vārtrūmēs.

Rx RXX 26.10.2019

Autors/-e vai nu aizmirsis par savām jaunības gaitām, vai uztraukts par konkurenci :D

Ot Otis 26.10.2019

Ai, ai, ai.. Jaunība pagājusi? Pusmūža krīze? Nepareizi izvēlēts klubs?

''manuprāt, šis būs interesanti policijas pārstāvjiem! '' kā tu patreiz to domā? Mūsdienās, ja neesi aiz rokas noķerts, tikmēr arī vainīgs neskaities. Sūdzības vietā varēji uzrakstīt iesniegumu policijā.

Un vispār - pēc kā tu secināji, spriedi, ka tās personas ir nepilngadīgas? Pats neesi tas nepilngadīgais, kuru neielaida, bet citus ielaida? Vai arī tavā lokā ir daudz nepilngadīgo, bet tev kā pilngadīgam par to lielāks pants būtu nekā tām kojotēm? (hihihi)

Tu Turkey901 26.10.2019

Čomus ielaida, bet pašu neielaida, 17 gados ar 8-gadnieka seju, tāpēc tagad arī pīkst!

Pe Pelekais Latvietis 26.10.2019

Nožēlojams sūdzības autors.

Jake Robert 27.10.2019

Ko čīksti? Neizgāji facecontrol?

Janis Kiselevskis 29.10.2019

Es atbalstu sūdzības autoru.
Ja es ieeju klubā, tad es sagaidu ka apkārtējie būs 18+.
Ja es aizvedu meiteni, kurai ir 17 gadi vai mazāk, uz mājām / viesnīcu / hosteli - tā pēc likuma ir pedofīlija un var tikt piespriests man cietumsods.
Izvēle - vai nu neej klubā, kur laiž maloļetkas vai sēdi cietumā. Kuru izvēli ņemsiet?

Va vaavere 02.12.2019

Nu jaaaa, ja Tu nepārliecinies par meitenes vecumu, tad ceru, ka Tu vismaz meitenes vārdu uzzini pirms viesnīcas apmeklēšanas :D

Saivii 02.12.2019

Shādas sūdzības uz pašvaldības policiju, ar visiem pierādījumiem. Sheit nheviens neko nevar padarīt.