J jāāā 11.08.2010

Un ko? Ja pats nemaksā - jāpiedzen

O oskars 11.08.2010

lieta tada gribeju vnk pateikt ka vini bij piklajigi utt...agrsivitates vispar nebij...nosledzam sakarigu vienosanos...neka paus konsult

L Likumdevējs 11.08.2010

Ja viņu apciemošana pirms tam bija saskaņota ar jums, tad viss OK!
Ja tā nav bijis, tad tas ir rupjš likuma pārkāpums un var sūdzēties PTAC un Valsts datu aizsardzības aģentūrai!
Grūti spriest, kad neredzi dokumentus!
Vispār ar parādpiedzinējiem sadarboties nevajag! Vajag laicīgi maksāt kreditoram, bet ja misējas, tad vienoties ar kreditoru!
Protams, ja šī firma darbojas likuma robežās, tad pretenziju nav, jo citas parādpiedzinējfirmas kā Lindorff, Creditreform, Inkaso, Paus Konsult ĻOTI RUPJI PĀRKĀPJ LIKUMDOŠANU!

A anna 11.08.2010

Vini tikai atbrauca! Un viss! Pirms atbrauksanas nebij saskanots! Ne viniem nekas man naw jamaksa vini strada ka starpnieki! Wisus maksājumus lika maksat uz kreditora kontu! Jo winiem jau esot kreditors samaksajis apm ta!

L Likumdevējs 12.08.2010

Tad ir normāli! Tā parādpiedzinējiem arī būtu jāstrādā!