www.sudzibas.lv Cosmo Beauty Неквалифицированные мастера

Cosmo Beauty - Неквалифицированные мастера

Ужасное обслуживание в этом салоне. Администратор очень неприветливая и грубая девушка. Сначала были трудности с записью на вакуумный массаж. После сеанса вакуумного массажа настроение было испорчено основательно. Мастер видимо не имеет никакого представления о вакуумном массаже. Сомневаюсь, что у нее вообще имеется какая-либо квалификация в данной области. Показали прмерно как и что делать, вот она и делает. Хоть бы курсы какие закончила.
Никому не советую этот салон!

Y yma 24.05.2013

Ne tikai tas, bet administrācijas meitene nespēj līdz beigām nosēdēt, pat ja drablaiks ir līdz 20.00, jābūt taču līdz pēdējam klientam un kāda darbiniece pēc vienas preocedūras metas iekšā, liekto saprast, ka man jānotinas,
man pat nebija iespējas normāli saģērbties. Salona prestižs zūda ar to, ka administŗacijas meitenes nespēj nosēdēt līdz beigām, pat ja ir pāri 20.15. Atnāks viņas vīrs vai puisi un neapmierināti sēž gaida, kad izies tas pēdējais klients!

Vai tad proced
uras laima nedod vēl klāt 10 minūtes, lai apģērbtos?!
Nokavēts tikai tikai 3 minūtes, nevis 10 min, vai 15.

Kāpēc vispār nāk mājinieki vai draugs, kas izrāda ar savu ksatienu neapmierinātību?!
Ar kādām tiesībām?

Par šo salonu tikai ar antireklāmu apkārt laidīšu, jo tas nekam neder!

Limfodren. apģērbs, vecs, plīst, pat tiem klipši neturas, kad paņem lielāku spiedienu!

Iesaku šai salona saimniecei padomāt par to, lai tiešām šeit klienti nāktu ne tikai ar kuponiem, bet arī bez kuponiem ar prieku nāktu.

Un iesaku pamācīties atmosfēru un administr. un salona darbieču darbu no salona, kas atrodas
Ģretrūdes ielā 2 !!!

īsts piemērs šim salonam, cosmo beauty!
udes

Y yma 24.05.2013

Nesmuki tomēr, ja limfodrenāžas kostīmam nav klipši noturīgi, vecs,
ja kas, jau nolietojies.

Salons saucas Cosmo Beauty,

Kr. Valdemāra ielā 20.

Ieeja no iekšpagalma.

Nandia 24.05.2013

YUMA - vai tu saproti pati ko raksti? Varētu padomāt, ka iesākot teikumu tev ir viena doma galvā un jau pie trešā vārda dzimst jauna doma un nepabeidzot iesākto mal nākamo.
-- ar kādām tiesībām nāk tuvinieki sagaidīt pēc darba? Vai nav kauns tev šajā ziņā saukt kaut kādas tiesību būšanas?! Tik pat labi kā tev nav kauna kavēt cilvēku, ja darba laiks viņam ir beidzies? Un par īgnajiem skatiem, ne tev spriest kāda kam mīmika.

Y yma 27.05.2013

Darba laiks vēl nebija beidzies!! 3 minūtes tika nokavētas!!!
Vainīgais šeit aizstāvas, vai pati saimniece te uzstājas?!?

Manu muti neaizbāzīs ciet, ja zinu, ka neesmu pie vainas un ja man ir pretenzijas!!!

Derētu saninspekciju tur iesūtīt!
Atradīs vainas vairāk, nekā domājat!

Iesaku limfodrenažāas zābakiem/ kostīmam klipšus nomainīt!!!

Nandia 27.05.2013

:))) jā, jā saimniece, boss un karaliene... šausmas kādas dusmas, tāpēc jau varbūt jums liekas, ka visi uz jums dusmīgi un īgni skatās, jo pati esat uzvilkusies.
Ja jūs zināt, ka ir san .insp. pārkāpumu, tad uzrakstiet viņiem sūdzību un viņus ies pārbaudīt. Kur tad te problēma. Nav.
Apkalpojošais personāls nepatika, procedūra nepatika, aiziešana nepatika un citi tur esošie cilvēki ar nepatika...viss nepatika. Varbūt tā vienkārši jūsu diena. Tādas nopietnas problēmas nesalasīju, kas būtu krahs pašai procedūrai, ja nu vien tik tie vecie un nelaimīgie klipši.