www.sudzibas.lv Cortti salons Frizieris ar mazo burtu

Cortti salons - Frizieris ar mazo burtu

09.05.2015 plkst. 12.30 man bija pieraksts pie friziera "Coretti" salonā. Atnācu dabīgi blondā toņa nokrāsotiem matiem un palūdzu nokrāsot matus nedaudz siltākā medustonī, vēl ieskatam parādīju savu matu bildi, kuri arī tika krāsoti šajā salonā un iegūts vēlamais rezultāts.Šoreiz, 09.05.2015 man bija kaut kāds ne tāds matu pigments un matu krāsa sanāca izteikti PELĒCĪGI-ZAĻA!!! Visa salona kompetentā komisija nolēma labot situāciju un rezultātā sanāca brūngani mati, ko nebūt nenosauksi par gaišo medustoni. Nerēķinājos pa pilnu klapi un vēl piemaksāju 4 eiro par krāsu, kuras rezultātā bija sabojāti mani garie mati.Uzskatu, ka tā ir patērētāju tiesību pārkāpšana, jo es maksāju par to, ko es pati neizvēlējos un nepasūtīju. Uzskatu, ka salonam jāpārskata savas uzņēmējdarbības vadīšanas politika un etiķete pret klientiem un pret sevi. Aicinu būt sava amata pārdzinējam un priecēt klientus, bet frizierimar mazo burtru, lūdzu, manus matus neaiztikt!

N Navei 07.09.2015

Tad jau par to nevajadzēja maksāt.

H hughes 07.09.2015

Pie kā biji?

L laurinja1 16.09.2015

Ko tad gribēji no mācību frizētavas, tur taču visi normālie meistari sen jau aizlaidušies! Strādā vieni praktikanti un tādi, kas tikko skolu beiguši. Arī tie šeit mainās burtiski pa dienām! Laikam jau salona īpašniekiem šāda politika apmierina, ka tikai naudiņa nāk no kuponiem, par tiem darbinieki saņem smieklīgi maz, piemēram par matu šķipsnu krāsošanu, griešanu, ieveidošanu, jā klāt vēl laminēšana, kā jums šķiet - cik saņem frizieris par savu darbu~ 3 stundu garumā? Tieši 4 eiro!!! Nezinu vai kāds sevi cienošs frizieris būtu gatavs strādāt par šādām naudām!!! Tāpēc negaidiet brīnumus no mācekļiem, kuriem Correti ir laba izdzīvošanas mācību skola. Agrāk šeit mācekļi varēja mācīties aroda prasmes, bet tagad jau vairs nav no kā mācīties, jo kā jau teicu - visi labie meistari aizlaidušies! To pašu var sacīt par manikīra meistarēm.