AtrisinātaCorporate sulutions, Corporate services UAB, pusdienlaiks.lv - Krāpšana

Bērns saslimoja un neapmeklēja pirmsskolas iestāde, es uzreiz piereģistrēju kavējumus uz e-klase. Bet naudu par pusdienām no platformas www.pusdienlaiks.lv vienālga bija noņemta par visu nedēļu. Kad uzrakstīju vēstule uz pusdienlaiks.lv atbalstu un mēģināju apstrīdēt darījumu, man atbildēja, ka nauda atgriezta nebūs. Līgumā nekur nav rakstīt kur jāpiesaka kavējumus, tikai noradīts, kā līdz plkst. 21.00. Tā ir vienkārši krāpšana! Paši izdomāja noteikumus, kas nav noradīts līgumā, visur raksta kā var pieteikt kavējumus caur e - klase, pēc tam izrādās, ka tikai līdz 10.10.22... , bet kā es to varu zināt! Rīt vēl kaut ko izdomās! Ļoti slikta platforma, naudu jāpārskaita uz Lietuvu, ļoti neērti!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Anna_S1981 02.12.2022

Problēma tika atrisināta. Naudu man atgrieza. Liels paldies! Un uztaisīja tā, ka e-klasē var arī pieteikt, ka bērnam kad slimo nav nepieciešams ēdiens. Tagad viss ir ērti un godīgi!

A

K Krist.ne 03.11.2022

Mums uzzreiz pateica ka kavējums jāpiesaka gan e-klasē gan pusdienlaiks.lv.
Un tur pat ir video pamācība kā to izdarīt.

A Anna_S1981 03.11.2022

Jā, bet mums teica, ka tikai e-klase. Tā es arī darīju. Un arī grupas čatā, kads rakstīja, kā jā kaut atskaita naudu tad uzrakstiet uz atbalstu un jums atgriezis naudu.

S Solvita765 23.01.2023

Абсолютно некомпетентная организация. Не возвращают деньги, когда обосновываешь причину отсутствия и оспариваешь. Все случаи под одну гребёнку и одним и тем же текстом отвечают всем. Меню их полное извините дер…! Ребёнок приходит всегда голодный. Интересно они сами тоже так едят? Зарегистрированы в Литве, можно сделать соответствующие выводы про налоги. Придумали чушь полную: туда зайди, там отметь, там не вернут… буду рада любым отрицательным коментариям, что бы поменять их