www.sudzibas.lv Copy Plus Slikti aprīkota datortehnika.

Copy Plus SIA "JMD" kopēšanas centrs - Slikti aprīkota datortehnika.

Rakstu sūdzību sakarā ar ne īsti draudzīgu un laipnu attieksmi no darbinieku puses un arī par datorsalonu, kurā šie datori nemaz nav uzstādīti līdz galam pilnīgai lietošanai. Tātad otrā reize šajā salonā, pie diviem atsevišķiem datoriem. Nezinu protams, iespējams, ka ar pārējo tehniku viss ir kārtībā!? Tātad gadījās tā, ka šīs abas reizes vajadzēja veikt pāris darījumus un sarakstes un šis salons bij ērtā vietā pa ceļam. Protams nav jau tā, ka nevarētu to izdarīt mājās vai kur citur, bet vienalga, ne īpaši laipni. Nedaudz jau šokē pats fakts, ka datora+ interneta lietošana makā 1,35 Euro stundā. Uz šiem datoriem pat nav uzstādītas garumzīmes, vēl joprojām, ja nemaldos bija Windows XP, un nav jau tā, ka lai lietotu garumzīmes obligāti nepieciešams iegādāties Tildes biroju vai citu programmatūru. Ir iespēja to izdarīt pāris minūšu laikā, bez maksas, kam protams ir nepieciešama datora administratora parole, jo parasts limitēts lietotājs neko uzstādīt nevar. Kad palūdzu sievieti, kura tobrīd tur strādā palīdzēt šajā jautājumā, man atbildēja, ka nezinot kas un kā un, ka paroli arī viņa nezinot un devās apkalpot citus klientus. Es jau saprotu, ka šī vieta ir iecienīta Jelgavā, jo veic dažāda izmēra kopēšanas, printēšanas, iesiešanas un citu veidu darbus un klientu viņiem pietiek arī bez manis...
Bet varbūt kāds šo izlasīs un ar domu doties tur, varbūt izvēlēsies kādu citu vietu.

Paldies.
Einārs.

E

5 545 29.12.2016

Зачем вам этот Tildes birois? Чтобы на латышский флажок смотреть рядом с часами? Зажимаешь правый ALT и ставишь гарумзиме. Зачем лишнюю хрень к системе прикручивать?