www.sudzibas.lv CopesLaivas Neievēroja laivas izgatavošanas terminus

CopesLaivas - Neievēroja laivas izgatavošanas terminus

Neteikšu cik slikti vai labi, secinajumus izdariet paši.
Pirms makšķerēšanas sezonas pasūtīju šajā kantorī stiklplasta airu laiva GRAND.
Atstāju avansā pilnu laivas cenu.
Priekšnieks solija laivu izgatavot trīs dienu laikā.
Pēc trīs dienām dēļ darba nevarēju aizbraukt pakaļ, zvanu pēc piecām dienām un saku ka varu aizbraukt pakaļ.
Priekšnieks atbild ka vajadzēja braukt pakaļ divas dienas iepriekš un ka mana laiva ir pārdota citam, jo tūlīt būšot sezona un visiem vajagot laivas.
Tākā līdz sezonai bija vel divas nedēļas, teicu ka pēc nedēļas būš brīvdiena un varu aizbraukt pakaļ. Saprotiet pareizi, no Bauskas līdz Valmierai ir krietns gabals, nevaru aizbraukt pēc darba vai pirms tā.
Priekšnieks teica, jā, labi, laiva būs.
Pēc nedēļas zvanu no rīta, saku ka izbraucu no Bauskas.
Priekšnieks kaut ko steigā sāk stāstīt la ibraucu uz vietas visu sarunāsim un izdomāsim un saka ka tagad aizņemts nevar runāt, un nomet klausuli.
Nu ko, nodomāju ka cilveks aizņemts un devos ceļā.
Aizbraucu uz Valmieru, iznāk priekšnieks un saka ka laivas nav, jo beidzās materiāli un man jāizvēlās kāda cita laiva.
Gājām skatīties, kas vel ir par laivām
Es biju pasūtījis 4,2 m garu laivu priekš četriem cilvekiem. Viņš man piedāvāja 3 m garu, divvietīgu tupeli.
Teicu ka tādu laivu man nevajag un lai atdod naudu + 20 LVL par to ka divas reizes pie viņa pa tukso braucu.
Viņš teica ka naudas nav, jo tiko bija jāmaksā darbiniekiem algas. Bet nākošnedēļ viņam esot jāvad laivu krava uz Lietuvu un tad varēšot atpakaļceļā ievest man naudu.
Godīgi sakot nebija citas izvēles un nācās piekrist šim variantam, jo viņš par naudas saņemšanu tomēr man bija iedevis dokumentu un itkā uztraukumam nebija pamata.
Pēc nedēļas zvanu viņam, bet klausuli neceļ.
Tā pajiet nedēļa, divas, mēnesis. Paņemu draugu un braucu uz Valmieru, jau ar dusmām, jo galu galā par laivu atdevu 440 LS !!
Aizbraucam uz darbnīcām, bet konstatējam ka laivas tur neviens vairs netaisa. Satiekam vienu cilvēku, kas saka ka esot telpu saimnieks un ka laivu ražotājs ir aizmucis un palicis parādā par telpu nomu 2000 LVL.
Nu neko braucu mājās un kalu galvā plānus kā to tipu piebeigt, taču labi abzinājos, ka reālu iespēju atrast vinu nav.
Pirms divām nedēļām iegāju internetā un ieraudzīju sludinajumu ka šis pats tips atkal pārdod laivas. Šoreiz nemaz nemēģināju zvanīt no sava telefona, jo iepriekš bija tā ka ja teiksim no rīta zvanu no sava numura tad visu dienu arī citus necēla vai pat vairākas dienas bija izslēgts.
Zvana viņam man čoms no cita telefona, hop un paceļ. Draugs, neapjuka, un sala ka vēlās laivu. Laivu ražotājs saka ka ir uz vietas lai tik brauc pakaļ. Šoreiz jābrauc uz Valmiermuižu.
Paņemam busu un vel 3 cilvēkus. Tā nu piecratā aizbraucam pie viņa un Hop, pretī tas pats tips, kas paņēma no manis naudu. Pieļauju domu ka kājas viņam palika ļurīgas taj brīdī, kad es no draugu mugurpuses izlīdu uz priekšplanu un pasveicinaju laivinieku. Prasīju viņam kā iet, ko dara un kur tad bija pazudis mans draugs, vai nebija gadījumā saslimis vai satraumejies. Viņš saka ka bijušas zinamas problemas un kādu laiku nav ņēmies ar laivām, bet tagad viss ir kārtībā atkal. es teicu ka ja jau viss ir kārtībā, tad lai atdod naudu un kādus 100 Ls vel uzmet pa virsu kā kompensāciju. Viņs pateica ka naudas nav, bet ir mazās laiviņas. Ka varot iedot divas uzreiz un vel airus bonusā iedos. Reāli tās mazās laiviņas man nebija vajadzīgas, to kopejā cena ar airiem arī bija tikai nedaduz augstāka par manis iedoto avansu. Bet reali viss bija tā noriebies, ka biju jau gatavs uz visu lai tik nepazaudētu naudu. Paņēmām divas laivas, busam uz jumta un devāmies mājās. Uz atvadām laivinieks teica lai zvanot pavasarī, tad būšot raitāka ražošana un ar termiņiem nebūš problēmas. Es principa esmu pieklajīgs cilvēks, bet šoreiz gan es viņam pateicu lai iet NAxxUJ un aizcirtu mašīnas durvis.
Abas laivas un airus pārdevu pa 450 LVL. Trīs reizi līdz valmierai 60 LVL.
Nolemu vairs nekadus avansus nevienam nedot, bet gan pirkt tikai tad ja ir uzreiz nopērkams. Aizbraucu un Lotta Boats pie Ķekavas, tur atbilstoša izmēra laiva maksāja 590 LVL, bet bija uz vietas. Sarunaju lai iedod pa 550 un ņemu vien ciet.
Tākā viss labi, tik žēl ka nevienu reizi šosezon nebiju uz ūdens un nevienu zivi nedabūju.

J ja? 24.10.2013

Pievienojos! Malacis! Tādi cilvēki ir ko vērti, visu cieņu!

R rūķis2 25.10.2013

Vai tik tas laivu tirgonis nebija tāds Lauris Salenieks? Ja tā, tad varu pateikt, ka tas ir rafinēts blēdis, kurš bez tam ir arī pasludinājis savu maksātnespēju un arī ar savu iepriekšējo firmeli Baltis composite industries apkrāpis daudzus cilvēkus.