A AAL 09.06.2014

Vāks...visnekompitentākā savas profesijas pārstāve..un pieļauju arī kā sieviete nelaimīga!!!

S sparko 30.12.2015

Maija Vilumsone, neprot un viss drīzāk nevēlas pieklājīgi runāt, jo sarunu veic kliedzot! Arī līdz galam nenoklausās jautāto un viss beidzot, sarunas vidū atļaujas nomest telefonu tādējādi pārtraucot sarunu. Lūgšu, rakstisku atbildi uzņēmuma vadībai par darbinieces nekaunīgo attieksmi. Lai pierādītu, kā M.Viļumsone runāja noteikti, būs vienkārši atrast, jo pati teicās, ka sarunu ierakstīs, kura notika 2015.gada 29.decembrī plkst.17:49. Ja nav velmes str'dāt nevajag to darīt!!!
Patiesā cieņā!

O Oga777 30.12.2015

Viņi visi rej kā suņi!:(

A AnimalPak1981 23.03.2016

Ieteikums:Kaa pret mums taa vajag pret viniem un tikai. Nekad nelauj viniem sev d...t uz galvas un neizradi bailes ja to izradiis apeedis bez saals. Iegadajies labu advokatu starptautiskaa jomaa un maacies likumus. Jo sitie visi jerinji jau ir apnikusi kas telo ka zin likumus,bet patvalibaa nodod tresham personam personigos datus un liek viniem celjot apkart pa pasauli. Tas viss ir totaals sviests bijis un paliks..tada redz struktyra a....t tos kas uz to pavedas un nav ar savu galvu uz pleciem.

cienjaa.

A.

A arci123 24.01.2017

Vēlejos padalīties ar jums pozitīvā piedzīvojumā par kārtējo piemēru kā LV darbojas dažādi uzņēmumi. Novembra mēnesī saņēmu epastu par parāda saistībam Rīgas satiksmei par pārkāpumu - neapmaksāta stāvēšana RS maksas stāvietā. Konkrētais pārkāpums veikt 2014 gadā. Tā kā pats diezgan nesautīgi rīkojos gan darba nolūkos gan privātos gadījumos aizdodot regulāri auto kādam draugam vai kolēģim, pieļāvu par šādas kvīts esamību, tomēr nobrīnojos, ka par kvīts apmaksu no RS neesmu saņēmi atgādinājumu vai brīdinājumu, nosūtot viņiem vaļsirdīgu vēstuli , ka par šādaskvīts esamību neiju informēts. Atbilde : Turklāt ne Rīgas domes saistošie noteikumi, ne arī Latvijas Republikā spēkā esošs kāds cits normatīvais akts neuzliek par pienākumu Rīgas pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” atgādināt SIA "PXB" par tās saistību neizpildi. Nu labi, lai būtu. palūdzu konkrētajai parāda piedziņas firmai man nosūtīt kvītis un fotogrāfijas. Jāteic , ka komunikācija notika vairāku mēnešu garumā, ne es steidzos, ne viņi. Līdz beidzot decembra mēnsī tika nosūtītas man kvītis, bez fotogrāfijām, kuras konkētajai parādu piedziņas inspektorrei Maijai Viļumsonei teicos apmaksāt, taču decembris tiem, kuri strādā izklaides industrijā ir ļoti skarbs un haotisks, kā visa rezultātā uzreiz to neizdarīju un piemirsu. Pirms pāris dienām ejot cauri decembra rēķiniem atskaitēm atradu kvītis un noliku uz maksājumu. pats jaukākais tagad seko: plkst. 20.33 zvans no Maijas Viļumsones, pirmie viņas vārdi , ka es droši vien neatceros viņu vai nevēlos atcerēties. Nu ok, nonācām līdz tam , ka neesmu izpildījis solītos, par ko arī vaļsirdīgi atvainojos, ar to nepietika viņa sāka uz mani kliegt un skaidrot , ka priekšnieks uz viņu kliedzot :"ka viņa sūdīgi strādājot!", es centos vēlreiz atvainoties, bet viņai nebija gana, turpināja kliegt un nozākāt mani par blēdi un ka tikai tagad saprotot ar ko viņai darīšana. Es nenocietos un palūdzu atsūtīt tomēr pilnu dokumentāciju, kuru biju lūdzis atsūtīt 6.12, tad nu pār mani sāka nākts THUDER! Līdz brīdim , kad neizturēju un atvadījos, noliku klausuli, atskanēja zvans pēc pāris sekundēm un klausules otrā galā norisinājās maksimāla izlāde. Noliku klausuli. Atskan zvans, nekas nav mainījies, es cenšos ko pateikt- nav jēgas! Vismaz ierakstīju šo histērisko kundzi, kurai iespējams ir kādas veselības problēmas ar žulti saistītas, vai arī tiešām uzņēmumā Conventus pret saviem darbiniekiem izturas tik slikti, ka viņi krīt šādās galējības un strādā virstundas jau vēlā vakarā. Vismaz man vēl atlika nedaudz cieņas un aizrakstīju epastu par apmaksas termiņiem un vēlmi fotogrāfijas tomēr saņemt, ar piebildi lai arī kāds ... es nebūtu, neviens nav devis tiesības Jums kliegt uz mani. Mīļie draugi esiet tik labi un dariet tā , lai šiem cilvēkiem būtu mierīgāks darbs , vai pareizāk, lai viņiem nebūtu darbs. Dzīvosim bez soda kvītīm un neapmaksātiem rēķiniem!

R raimisg 28.04.2017

Raimisg-Labdien arci123
Kāda sakritība, arī es šodien (28.04.2017.) saņēmu atkārtotu vēstuli ka es neesmu apmaksājis sodu kas uzlikts 2015.gada jūnijā. Pats jautrākais ir tas, ka es arī neesmu saņemis nekādu brīdinājumu no Rīgas satiksmes, kā arī no conventus nekādu pirmo vēstuli kas esot bijusi pirms gada. Man paveicās vienīgi ar to, ka pretī bija jauka meitene, ļoti zolīda. Bet tas nemaina faktu, par to, ka ir uzlikts vēl sods par neapmaksāo sodu, pluss Rīgas satiksme ir nodevusi lietu kredītpiedzinējiem.
Var visādi gadīties, un es noteikti neesmu ļaunprātīgs nemaksātājs, kuram gribētos smērēt papīrus dēļ 20 euro. Un pats smieklīgākais būs tad ja būšu šo sodu arī apmaksājis

I IngaPinga 31.10.2017

Palasot sūdzības secinu, ka Maija Viļumsone nav diezko mainījusies. Gadījās aizmirst apmaksāt sodakvīti par parkingu. Pēc nepilna mēneša saņemu vēstuli no Conventus, nesaprašanā par ko sods, zvanu ap pusdienaslaiku, lai ievāktu informāciju - nepacēla. Vakarā neilgi pirms deviņiem man atzvana, kas man jau ir vēls vakars. Pēc divām dienām zvana un draud, kliedz ka neēsmu apmaksājusi vēl. Pieklājīgi atbildu, ka slimoju un nebija laika vēl tam pieslēgties un ka šobrīd diemžēl nevaru runāt, uz ko dzirdu kliegšanu un beigās vēl nomet klausuli.
Diez kāds tas cilvēks dzīvē, ja visu laiku jau cik gadus kliedz un dusmojās uz cilvēkiem. Tomēr kā darbinieks laikam labs, ja jau tik daudz gadus tur strādā.
Katrā ziņā nevēlētos ar šo personu vairs kontaktēties. Jo visu jau var arī sarunāt un izrunāt uz pozitīvas nots. :)

Z Zzz 05.11.2017

He sodien saskaros ar vinju runaju pa telefonu sakuma piespele man kaut kadu auto pateicu ka nav man un tad saka skaitit kopejo summu un piekasas kadu summu mksasu vienreiz pasaku ka nav pagaidam tadas iespejas otro reizi ja jau nepieleca tad skalak pateicu summu kadu maksasu un beigas izmeda mani vel un nomet klausuli:D