Continent.lv / Sia Intertrading - Krāpšana

Labdien!

Paņēmu uz līzinga preci, continent.lv mājaslapā, sazvanos ar kompāniju, lai uzzinātu par preces saņemšanu un, kad to būtu iespējams paņemt no biroja. Uz ko man atbildēja: ''2 dienas un prece būs atvesta''. Izlasu continent mājaslapā, ka pasūtījums ir veikts un ar mani sazināsies tuvākajā laikā kompānija, lai uzzinātu saņemšanas laiku. Nākamajā dienā saņēmu ēpastu ''Labdien.
Diemžēl šobrīd Jūsu pasūtītā prece nav pieejama,varbūt pēc kāda
laika būs ,bet šobrīd nekāds konkrēts laika posms nav zināms.
Tad atceļam tagad šo pasūtījumu.'' Pirmkārt, gramatiski pareizi varēja uzrakstīt, otrkārt, tāds ''atcelt'' nemaz nav pieejams, kontinent mājaslapā. Manuprāt šis viss ir liels sviests, un treškārt, kad es saņēmu e-pastu ar šo ziņu, varēja redzēt, ka ziņa ir aizsūtīta vēl 20 cilvēkiem, vai tā ir sagadīšanās, ka tieši 20 cilvēkiem 1 dienas laikā viņu nepieciešamās preces, no mazpopulāra internetveikala nevar pasūtīt.

Tas viss balstās uz 2 stabiem, vai nu viņi atceļ visus pasūtījumus, kuri ir ar līzingu, vai arī pasūtījumus ar tiešo naudas pārskaitījumu, jo cik zinu arī cilvēki, kuri ir vēlējušies iegadāties preci maksājot uzreiz arī nav saņēmuši. Tad kur ir tā atslēga? Viņiem to preču nav vispār? Viņiem nepietiek naudas tās pasūtīt? Vai tā ir krāpnieciska shēma, kurā tu pēc papīriem saņem preci, bet tajā pašā laikā tev tās preces nav?

Neiesaku nevienam pirkt kautko no ši internetveikala, viena liela suņu būda.

V Violetta Pīzele 22.04.2022

Добрый день.
Советую обходить эту конторку сторлной.Очень нечестные продовцы!