www.sudzibas.lv Containerbox Jūras Konteineri Krāpšana, slikts serviss, bojājums

Containerbox Jūras Konteineri - Krāpšana, slikts serviss, bojājums

Neuzticieties mājaslapā www.containerbox.lv norādītajai informācijai un cilvēkam uz tālruņa numuru: 25171005. Pasūtījām 2 augstos Hc Pw konteinerus. Līdz tika veikta priekšapmaksa attieksme un komunikācija bija laba. Tiklīdz veicām apmaksu, tā vairs nevaram vienoties par piegādes laikiem, tad piegādājot tos tikai viens no tiem ir Hc Pw, bet otrs Hc konteiners. Tāpat tika samaksāts par to izkraušanu un viena cita konteinera atvešanu un uzkraušanu. Kā izrādījās nemaz nevarēja tādu uzkraut. Pats risināju visus ceļamkrāna jautājumus uz ko piegādātājs solīja izdevumus apmaksāt. Kad konteineri tika nokrauti un papildus samaksāju ceļamkrānam 200 euro, tā jau pagājuši ir 2 Mēneši, bet ignorē telefona zvanus un ziņas. Zvanot no cita numura Sola sakārtot, bet tad atkal vairs neceļ telefonu un neatbild uz ziņām. Tāpat vienam no konteineriem vēl izrādījās caurs jumts. Esiet uzmanīgi un modri!