www.sudzibas.lv Concord Services Group, Corporate services UAB, pusdienlaiks.lv Par vienu ēdiena dienu noņēma naudu dažas reizes

Concord Services Group, Corporate services UAB, pusdienlaiks.lv - Par vienu ēdiena dienu noņēma naudu dažas reizes

Novembri par vienu ēdiena dienu bija noņemta nauda no konta vairākas reizes. Lai atrisināt situāciju vajadzēja gaidīt vairāk ka mēnesi un bendēt savus nervus. [slēpt]@pusdienlaiks.lv vispār neatbildēs, kamēr nesāk rakstīt un zvanīt katru dienu.

Pēc tam sakām rakstīt un zvanīt cncgroup.lv pārstāvjiem, tad situācija mazliet aizgāja tālāk. Un rezultātā viss atgriezts.

Rekomendēju reizi nedēļā pārbaudīt kas notiek konta, lai nebūtu tādas situācijas ka mums.

Ja kompānija nevar paņemt uz darbu zinošus programmētājus lai var atrisināt tādas situācijas ātrāk tas nevarētu būt uz pakalpojuma saņēmējā pleciem.