www.sudzibas.lv Compensa SIA Maldināšana, slikts serviss

Compensa SIA - Maldināšana, slikts serviss

Noslēdzām dzīvokļa apdrosināšanas līgumu ar SIA COMPENSA, tomēr kad dzīvoklis tika appludināts 3 personas dēļ, kompānija atteicas atlīdzināt zaudējumus (jo nevar tieši pieradīt, ka appludināšana notika ļaunprātīgi)!.Kompānijas specialīsti vairākas reizes nāca apskatīt un dokumentēt situāciju, dēļ kā mēs nevarējām sākt remontu diezgan ilgu laiku (pāris nedēļas). Beigu beigās Compensa atsūtīja vēstuli, ka mūmu gadījums neietver sevī nevienu risku, pret ko bijām apdrošināti. Izlasot vissikāku informāciju, secinājām, ka līgumi sastadīti tā, ka praktiski jebkurā situācijā Compensa var atrast iemeslu neizmaksāt kompensāciju, ko viņi sekmīgi arī dara. No visas sirds neieteicu nevienam sadarbību ar tādu kompāniju!

D

O Oskars1241 15.08.2016

Līgumu vajag kārtīgi pirms parakstīšanas, pēc kara visi gudri, vispirms vajag domāt, tad darīt.

Oļegs Zatlers 15.08.2016

Nepiekrītu. Tā vienkārši, par tik izplatītu gadījumu, apdrošinātājs neatsaka. Ir kaut kas cits apakšā, kāpēc atsaka izmaksu. Un pirms teikt, ka tāds un tāds apdrošinātājs ir s***, vajadzētu noskaidrot vai cits apdrošinātājs to segtu un tad jau sūdzēties ar objektīviem argumentiem.