www.sudzibas.lv Comino (Cmno Logica SIA) Krāpšana ar vakancēm uzņēmumā

Comino (Cmno Logica SIA) - Krāpšana ar vakancēm uzņēmumā

Uzņēmumā comino tika izsludināta vakance, uz kuru pietiecos. Kad vairākās konkursa kārtās tika apstiprināts gan konkursa rezultāts (es tiku izvēlēts par atbilsotšu kandidātu) , gan alga, gan sākuma datums, pajautāju, lai uzņēmums atsūta darba līgumu pirms parakstīšanas apskatīt. Pēc vairāku reižu atgādināšanas, kas vilkās apmēram mēneša garumā, kad jau biju aizgājis no tajā brīdī esošā darba, ar mani sazinājās un pateica, ka bez konkursa tomēr ir pieņemts cits cilvēks.

Neuzticieties comino uzņēmumam, lai samazinātu šādu sliktu pieredžu skaitu!

Papildināts Elvijs1 20.12.2021

Ļoti žēl, ka šādi uzņēmumi kā Comino vēl eksistē, kas apkrāpj cilvēkus. Es noteikti varu tekit, ka Comino nepiekopj godīga un "džentelmeņu" biznesa principus!

E

Good Intentions 20.12.2021

Nav nekas jauns un šāda veida konkursi arī bieži vien rīkoti tikai vizuālam izskatam.