www.sudzibas.lv Colorfall Klientu maldināšana

Colorfall - Klientu maldināšana

Pasūtīju 29.10.2021. No firmas colorfall ziemas mēteli, konkrētais piedāvājums bija iegādājies ziemas mēteli+ dāvanā džemperis 50eur vērtībā. Sākumā saziņa ļoti raita caur facebook mesnegeri, vienojamies par krāsām un izmēru. Likās dīvaini, kad veicot apmaksu neatsūtīja rēķinu, bet gan teica, lai maksājuma mērķī norāda mētelis + džemperis. Pirms sūtīju vienojāmies, ka pasūtījums būs gatavs mēneša laikā. Kad tuvojās noteiktais saņemšanas datums, sāka ignorēt vēstules un saņēmu tikai automātikās atbildes, kad vairākas reizes jautāju, tad atbildēja, ka drīz būs. Vienojāmies, ka saņemšu mēteli un džemperi atsūtīs pēc tam, jo mēteli šuj šuvēja Liepājā un džemperi atrodas Rīgā. Mēteli saņēmu 9.12.2021. Ko piegādāja Liepājas šuvējas vīrs, vilšanās protams bija par krāsu, jo bildes colorfall mājas lapā ir maldinošas, bet palasot atsauksmes sudzibas.lv sapratu, ka jāpriecājas, ka vispār kaut ko saņēmu. Tad jautāju 14.12.2021. Kad būs džemperis, kas arī bija klāt pie piedāvājuma. Un tad sākās solījumi 17.12.2021. Rakstīja, ka atvedīs paši personiski pirms ziemassvētkiem, protams nekās ziņas nebija. Tad 10.01.2022. Solīja ka nodos Liepājas šuvējai, kas dzīvo Liepājā, protams atkal nekādu ziņu. Un 25.01.2022. Bija ziņa, ka uzņēmuma konti ir bloķēti, un šobrīd var tikai nosūtīt preces, uz ko atbildēju, ka gribu tikai saņemt savu džempri, atbildēja, ka džemperis ir noliktāvā un no rīta ievietos atsūtīs man kaut kādu kodu, pat nepajautāju uz kurieni sūtīt, protams ne kods ne ziņas nav.

27.01.2022