www.sudzibas.lv Colin's Baltija Darbinieku nekompetence

Colin's Baltija - Darbinieku nekompetence

Šobrīd colin's veikalos ir akcija pērc vienu džemperi - otrs nāk bez maksas. Darbinieki tikai saka ņem džemperi - jaciņa, džemperītis, sieviešu apģērbi... otra lieta bez maksas... Protams tad kad tiešām pircējs noticējis paņem, pie kases jāmaksā par abām precēm. Aizgājusi mājās to tikai ievēroju, citā dienā aizgāju prasīt, kur tad ir tā akcija? Kapēc man par otru arī bij jāmaksā. Kasē protams saka ka nav par to otru jāmaksā, rādu viņai čeku - acis lielas, protams ātri izdomāja - Tas jau krekls, krekliem akcija nav. Pati tikko izdomājusi savus noteikumus, kapēc man par to neteica tajā dienā kad es iegādājos. Darbinieki paši nav kompetenti savā darbā ko dara. Un uz manu jautājumu, kur tad ir man kāda prece bez maksas, jo esmu vienu džemperi nopirkusi, bet kur ir bez maksas otrs džemperis tad, atbildēja, ka esmu atteikusies (kurš cilvēks atsakās no vēl viena bezmaksas džempera???????!??!??!?!) kapēc mani par to neinformēja, ka man tas pienākās?
Mēs BIJĀM ļoti bieži klienti šajā veikalā, bet nu es NEMŪŽAM un mana ģimene arī nespersim ne soli tajā krāpnieku veikalā!!!! Iesaku to nedarīt nevienam citam. Un kāda attieksme, drausmas... Ar tādiem darbiniekiem tas veikals bankrotēs ļoti drīz... Riga Plaza jau tā nav nekāds apgrozījums, viņiem vajadzētu cīnīties par katru klientu. Ilgi vēl visiem teikšu negatīvas atsauksmes.. Esmu vīlusies.

X