www.sudzibas.lv Coletta apkalpošana

Coletta - apkalpošana

Saņēmu dāvanā atlaižu kuponu procedūrai "SPA procedūra ŠOKOLĀDES FONDUE (masāža + pīlings + šokolādes maska un tonizējošs losjons visam ķermenim) kosmētikas salonā COLETTA". Tā kā tā bija dāvana, pierakstoties par to tika arī brīdināts. Taču jau ierodoties salonā, sagaidīšana likās pārāk nelaipna. Nekad nebiju kašķu vācele, tādēļ aizdzinu šaubīgo domu prom. Tagad konkrēti par procedūru:
1. Salonā bija ļoti vēss;
2. Pēc 10 minūšu viegla pīlinga, kuru masiere veica AUKSTĀM rokām, uzreiz uzsmērēja AUKSTU brūnu masu un ietina plēvē. Tas ļāva nedaudz sasildīties;
3. Kaut kur pazuda piedāvājumā apsolītās 20 minūtes relaksējošās masāžas;
4. Pēc tam lika noskaloties dušā un pajautāja KUR MANS DVEILIS!!! Ne piedāvājumā, ne pierakstoties uz procedūru par to netika minēts;
5. Pēc noslaucīšanās, 'man kājās stāvot ātri iezieda krēmu. VISS.
Izgāju no salona slapjiem matiem, jo fēnu neviens nepiedāvāja. Viena salšana un vilšanās.

Procedūru veica masiere Larisa, kura agrāk strādāja salonā Kosmeta. Tagad - Colette.
Kad portālā superakcijas.lv parādījās līdzīgs piedāvājums tanī pašā salonā, uzrakstīju savu komentāru, kurš uzreiz tika dzēsts, bet portāls publicēja šādu atbildi:
Superakcijas 12 hours agoin reply to Celsi

•Labdien, Celsi! Meitenes no Superakcju biroja tūlīt pēc Jūsu negatīvā komentāra nolēma izmēģināt šo akciju un atgriezās vienkārši laimīgas un apmierinātas. Var droši pirkt un dāvināt šo procedūru.
Droši vien katrā salonā gadās pa neapmierinātam klientam. Kā mēs varam Jums palīdzēt? Varbūt mēs varētu kādu psihologa konsultācijas akciju noorganizēt, lai Jūs varētu atreaģēt visas savas negatīvās emocijas?
Ja 150 klienti sāktu izteikt pretenzijas par pakalpojumu sniedzēju - tas būtu nopietns iemesls mums padomāt vai turpināt sadarbību. Pagaidām tiešām varam tikai Jums izteikt savas līdzjūtības.
Bez komentāriem...
FUI Larisai no salona Colette, FUI portāla, superakcijas.lv

C

M Marta 25.11.2011

Šodien biju uz š procedūru. ļoti jauka un laipna attieksme. Silts ļoti, vēl uzslavēju viņu salonu, jo iepriekšējā dienā biju uz citu masāžu, Juglā un tur gan bija auksti. Ritīgi laba procedūra ar pīlingu, ar siltām rokām, regulāri sasildot zem karsta ūdens.Tā brūnā masa ir jūras dubļu un sāls ekstrakts- ir mazliet jāizglītojās meitenīt. Tie atjauno minerālu līdzsvaru un audu reģenerēšanu. Pēc maisijuma uzklāšanas, ķermeni ietin un nodrošina siltumu. Uzklāj masku sejai. Ļauj relaksēties, kārtīgi izkarst un tad jāiet noskaloties dušā. Pēc dušas ķermeni ieziež ar mitrinošu un ārstniecisku krēmu. Burvīga procedūra. Kapēc vajag tā apmelot? Es tik tiešām nesaprotu!!!

V Vinnijs Pūks 25.11.2011

Marta, kāpēc gan "meitenītei", ejot uz salonu būtu jāizglītojās? Kad es eju pie zobārsta, es jau arī nezinu, kādus materiālus un instrumentus ārsts izmanto, veicot savu darbu - man tas nav jāzina. Lai tu nopirktu maizi tev nav jāmāk tā pagatavot pašai un jāzina visas sastāvdaļas.
Ja vien kliente jautāja, speciālistam noteikti vajadzēj paskaidrot, kas ir kas, bet, ja kliente neko nesaka, tad gan jau speciālists pieņem, ka cilvēks to zina vai viņu tas neinteresē.

Man lielāks pārsteigums par superakcijas.lv atbildi - tiešām nekorekti.

C Celsi 28.11.2011

Marta! Par brūnu masu rakstīju tādēļ, ka nopirktā procedūra bija pozicionēta kā šokolādes maska. Vai tur bija šokolāde vai nē - nezinu, tādēļ arī minēju kā brūnu masu. Vēl jautājums, ja Juglas salonā bija silts, kādēļ ik pa brīdim jāsilda rokas zem karsta ūdens? Bet nu tas tā - bez ironijas. Aprakstīju savu pieredzi, tas arī ir viss. Iespējams lomu nospēlēja, ka biju pēdējā ar kuponu akcijas norises laikā, iespējams - zvaigžņu stāvoklis - nav svarīgi - dāvana sabojāta. A par portāla atbildi vispār nav komentāru, pie kam izsmeļoši aprakstīju laiku, vietu un apstākļūs. Piemēram Citylife vienmēr atbild ārkārtīgi laipni un korekti. Jauku un smaidiem pilnu Jums dienu! :)

T Tatjana 21.12.2011

Man draudzene arī uzdavināja šādu kuponu. Bieži apmeklēju SPA procedūras (Jurmala SPA, salons DESSANGE un ārzemēs) bet nevarēju pat iedomāties ka SPA "salons " var atrasties dzīvojamās mājas pagrabā. Nevarēju viņus atrast, tāpēc sāku zvanīt, neviens necēla klausuli. Kad atnacū, man paskaidroja, ka viņam telefons kaut kur metājās un zvanus nedzirdēja. Es nokavēju 15 min.
Man nekādu skrubi nelika, uzreiz uz neiztirīta ķermeņa iemasēja eļļu, sauksim to par masažu visām ķermenim 5 min :(( Tiešām telpā ir ļoti vēss. Daļēji, caurspīdīgā slanī man uzlika šokolādi. Visu laiku atkartojot, ka viņam laiks ir ļoti ierobežots un es taču nokavēju, 11:00 viņai jau ir cits klients. Ar slapjiem matiem izgāju arā! Visos SPA salonos kur biju parasti piedāvā tēju, kafiju, dažos arī svaigi spiestas sulas, SPA procedūra, tas ir lēns rituāls kuru ir vienkārši jāizbauda, nevis jāstreso par laiku!!!