www.sudzibas.lv cnd shop dažādas cenas

cnd shop - dažādas cenas

Iegāju cnd-shop.lv veikalā paskatījos man interesējošo produktu un tā cenu, piezvanīju veikalā uzzināju vai ir uz vietas un vai var atbraukt pakaļ. Atbildēja ka ir un ka brauciet pakaļ! Atbraucu pakaļ un pirkšanas brīdī man paziņo ka produkts maksā nevis 17 bet 23ls!!! Uz manu jautājumu kāpēc cenas i-veikalā un uz vietas atšķiras , tika paziņots ka bija jāreģistrējas viņu mājaslapā un bija jānoformē pasūtījumu (laikam)... Jocīgi bet nekur mājas lāpā tādu informāciju neatradu un sanāk ka par to ka netērēju viņu darba laiku klāt samaksāju 6ls! OK, tā nu gadījās ka produkts man ir nepieciešams un es jau atbraucu, ko nu darīt, samaksāju. Iedevu naudiņu, gaidu čeku, bet to pat neviens negrasījās dot. Tikai pēc mana lūguma pārdēvēja "bija laipna" un ka izrādījās kase atrodas pavisam citā telpā un citā stāvā!!! Čeku saņēmu bet uz rekvizītiem to arī neuztaisīja jo "neesmu reģistrēta" pat štampi negribēja uzlikt. Tā ka sanāk ļoti dīvaini un nepatīkami. Nav nekādas informācijas un pat zvanot nebrīdina

V Vishnakova 28.11.2016

Tas pats bija gadījies arī man, 3 gadus atpakaļ. Diemžēl nekur citur šo produkciju nopirkt nevarēja. Gribēju tieši šodien šeit uzrakstīt par šo veikalu, īsti nekas nav mainījies, atteiksme pret klientiem ir briesmīga, un tagad viņiem iet pavisam švaki, ļoti maz precītes uz vietas un visādi akrila likvīdi, gan gēli jau ir ļoti vecie, kuriem beidzies derīguma termiņš. čekus dabūt no viņiem ļoti grūti, tas gan, var redzēt ka tirgo pa "kreiso", tagad pat šaubos par produkta kvalitāti, vai nav viltots...jo īpaši tagad Latvijā ir cits veikals, kur tirgo CND produkciju, kurš pozicionē sevi ka vienīgais autorizētais veiklas, bet nu produkti visi ir uz vietas. Uz to CND shop (koala) vairs nekad neiešu un citiem neiesāku.