www.sudzibas.lv Clothing For You Līga Vimbsone krāpniece kopā ar abām savām meitam

Clothing For You - Līga Vimbsone krāpniece kopā ar abām savām meitam

Uzmanību līga Vimbsone krāpniece! Neuzķerieties uz šo firmu, kas video tiešraidēs tirgo itkā mazlietotas drēbes no uk. Šodien man pa 350 eiro atnāca smirdīga, nolietotu lupatu kaudze, kuras lielākā daļa atrada savu vietu miskastē, smird visa māja... Lielākā daļa nomazgātas, ar pleķiem, bez rāvējslēdzēja, saplēstas... Vienvārdsakot lupatas😅 saprotu, ka pati vainīga, jo uzticējos tantei gados, a izrādījās, ka kurjers atveda saplēstu somu, kura pat ar skotču nebija aizlīmēta. Uz šo jautājumu man atbildēja, kas vinjai man mantas jāsaiņo jaunā somā? Nu pa tadu summu vrb i varētu, ne? Vēl ari kuriozs, 11 gadīga bērna drēbju vietā saņēmu zīdaiņa drēbītes arīdzan. I kur likt, nezinu. Bet labums ir viens, vēlme akli uzticēties un likt internetā ir pazudusi. Vot domāju, vrb vērsties rukuma policijā, jo kundzīte ir no turienes aridzan? Vienvardsakot jautri, mācība uz muzhu.
P. S. Saņemu mesidžu, ka visi apmierināti, man vienai kaut kas nepatik, ar galvu man neesot labi un tiku nobloķēta... Vel jau galvu jauca vinjas meita, kas Tukumā kūrē humpaliņas caur omnivu. Jautrība, ja ne mans naivums😅😅😅