www.sudzibas.lv Clothes 4You, Mvid SIA Darba devējs krāpnieks

Clothes 4You, Mvid SIA - Darba devējs krāpnieks

Sveiki gribēju pabrīdināt par darba devēju Vārdā kas piedāvā jums strādāt pie viņa itkā par 1200 eiro bruto. Stāsts tāds sarunājam 13 decembrī kad aizeju iemēģinu pastrādāt un ja viss ptīk slēdzam līgumu... Okej sarunāts izbraucam tajā dienā maršrutu Balvi smiltene pa ceļam tiek daudz runāts ka cilvēks godīgs neviens nevienu nečakarēs utml domāju ok var ar tādu cilvēku slēgt līgumu beidzam 19 00 darbu esam atpakaļ bāzē starta ielā kur tiek sarunāts ka nākošajā diena tiks iedots darba līgums labi nākošajā dienā esmu klāt no rīta darba līgums netiek iedots esot jāuzkrauj maršruts Dobele un vel atkritumi jāizmetot ko arī izdarījām uzkrāmējam mašīnu un pa ceļam pēkšņi gandrīz izbraucot no Rīgas tiek iedots līgums kur es biju maigi sakot šokā pirmamkārtām pēc profesijas ne tikai būsi kravas automobiļa vadītājs pie viņa tev vel klāt nāk papildus profesijas par kurām nerunājām nemaz kā piemēram remontatslēdznieka profesija krāvēja sētnieka un būvstrādnieka profesija skatiet piev attēlus un tālāk sākam lasīt par atalgojumu 1200 eiro vietā ir minimālā likme un 24 stundu darbs (nepilns darba laiks puslodze) uz ko es uzdevu jautājumus viņam kapēc tā un viņš protams palika agresīvs un sāka stāstīt ka es arī pa muti varot dabūt jo redz 12 gadus boksā nogājis esot (kas mani galīgi neiebiedēja) mēģināja pa ceļam iestāstīt kāpēc man nav taisnība kāpēc viņam ir sāka ar reliģiju dievu kautkādas muļķības stāstīt kur protams es dusmīgs biju un patecu lai rupji iet ratā man tika palūgts aizvērt tā teikt muti lai neko nesakot man būs nolikta nauda aiz vējstikla slotiņas kad atbraukšu, jā bija 50 eiro
es tāpat pateicu ka vērsīšos darba inspekcijā kur jau arī biju.
Mans mērķis ievietot šeit šo informāciju ir lai saprastu ar ko sadarboties un ko nē jo viņš ar firmu SIA MVid reg nr 40203048302 ir kārtējais Latvijas veiksmes stāstu biznesmenis.

T Taisnibauzvar 15.12.2022

V. Vitol, tev par saviem draudiem nodurt un sašaut ir iesniegums policijā. Šis uzņēmums nav nevienu apkrāpis, par ko liecina tevis izteiktais apgalvojums ja pat neesi tur strādājis. Ja esi no cilvēkiem, kas vēlas ar viltu izkrāpt naudu no godīgiem uzņēmumiem, tava vieta ir stāšanās tiesas priekšā. Šobrīd tu izplati melus, jo tavi plāni ar šantāžu nav sekmējušies.

V Viliescilveks11 15.12.2022

Aizstāv pats sevi 2 komentāros kā redzams cilvēkam kautkas ar galvu nav... Neesmu ārsts, bet izskatās pēc šizofrenijas, kā jau pats teici tiksimies tiesā! Man ir visi pierādijumi!

T Taisnibauzvar 15.12.2022

Šis uzņēmums nodarbina diezgan cilvēkus, kā redzams tu pat tur neesi strādājis, bet apgalvo, ka šis cilvēks ir krāpnieks, es labi zinu šo uzņēmēju, jo esmu pie viņa strādājusi un varu teikt tik to labāko.

E edgars1235 15.12.2022

Mārtiņ, atmetot emocijas, bija tā, ka darbinieks strādāja bez darba līguma?
Bija tā, ka maksāji skaidrā 50eur?
Bija tā, iepriekš nesaskaņojot, līgumā bija norādīts papildus profesijas?
Kāda slodze norādīta līgumā un kāda ir reāli?

E edgars1235 15.12.2022

Pēc vid datiem vidēji alga šajā uzņēmumā ir 630eur bruto.
Tā ir vai nav? Tad loģiski, ka viss tiek maksāts aploksnē. Tad jūs krapjaties vai nē? :)

L Labaizz 20.12.2022

Nezinu, par ko ir brēka par šiem 630 bruto. Pēc datiem 14 pārdevēji un 1 šoferis, tad matemātiski 1200+500*14 = 8200. Tad vidējā alga ir 8200/15 = 547€. Var redzēt ka uzņēmums nemaksā minimālās, bet gan vairāk saviem pārdevējiem.

P PatiesiibasMeka 15.12.2022

Ar šādu “māku” izteikties un kaut ko paskaidrot sakarīgi izlasāmā formā jau nu pat sapņos nebija jārādās algai virs 500€, un pat tas būtu par daudz sasolīts

L Labaizz 20.12.2022

Izlasot sūdzību īsti nesaprotu kā autors ir apkrāpts. Cik sapratu nav strādājis. Vairāk izskatās kaut kas nepatika darba devējā, vai vienkārši kašķis savā starpā. Un jau jau uzņēmējs būtu krāpnieks un viņam tik daudz strādā to cilvēku, jocīgi, ka tik viena tā sūdzība. Duno :/