LV RU

CleanR SIA - Krāpšana

CleanR, atkritumu izvešanas uzņēmums, izraksta rēķinus un mēģina saņemt samaksu par pakalpojumiem, kas netika sniegti un nemaz nav atrunāti noslēgtajā līgumā.

Savā pakalpojuma pieteikumā CleanR, norādīju, ka vēlos, lai atkritumus izved tikai un vienīgi periodā Jūnijs-Augusts. Ir saņemts apstiprinājuma epasts no CleanR.

CleanR aprīlī atsūtīja pirmo rēķinu par periodu Maijs-Jūnijs. Sazinoties telefoniski ar CleanR paskaidroju, lai atsūta pareizo rēķinu un vispār līgumu.

Pirmo līgumu CleanR man nosūtīja jūlija mēnesī, bet paši, bez manas piekrišanas, tur ielika maija mēnesi.

Epastā, lūdzu, CleanR labot līguma laika periodu uz Jūnijs-Augusts, ko CleanR arī izdarīja un nosūtīja koriģēto līgumu, ko es attiecīgi pirmo reiz parakstīju. Nosūtot parakstīto līgumu es arī atgādināju CleanR nosūtīt man rēķinu, lai varu to samaksāt. Nekādu jaunu rēķinu es no CleanR par līgumā atrunāto periodu es tā arī nesaņēmu.

CleanR sniedza man pakalpojumu periodā Jūnijs-Augusts. Bet tā kā CleanR man neizrakstīja rēķinus par konkrēto periodu, tad attiecīgi nevarēju samaksāt par šiem pakalpojumiem.

Komentāri (3)

C Clean R komanda 09.10.2019

Sveiki! "Clean R" vārdā aicinām sazināties ar mūsu Klientu centru, lai rastu risinājumu šai situācijai.

E Edmunds Kance 03.07.2020

CleanR komunikācija Klientu centrā formāla, birokrātiska, prasa līgumu numurus, kuru nemaz nav...

E Edmunds Kance 03.07.2020

CleanR Klientu centra attieksme formāla, birokrātiska, prasa neesošus līgumu Nr., nav ieinteresēti operatīvi novērst pat paši savas neizdarības sekas!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes