www.sudzibas.lv CleanCity Nemaksātājs!!!

CleanCity - Nemaksātājs!!!

Darba meklētāji!!! Zinot kāda ir tirgus situācija un cik daudz ir cilvēki, kuri ir gatavi strādāt par jebkādu naudu un jebkādiem nosacījumies ir darba devēji, kas to izmanto. Sasola "zelta kalnus" un kad paiet pirmais mēnesis un pienāk algas laiks pasaka paldies un esat brīvi...bez paskaidrojumiem un protams bez darba samaksas. Tad sākas solīšana, ka rīt samaksās, vēlāk neceļ telefonu utt. Šim darba devējam Dmitrijam Korotjukam pieder vairāki uzņēmumi -Clean City Ltd.SIA, Deep Waters Promotion SIA (DWP), RME SIA un visi jau ir pieteikti valsts darba imspekcijā.Tā kā, ja negribat nodarboties ar labdarību, ejat šīm minētajām firmām garām un neceriet, ka gan jau tieši jums samaksās.

B

E Edijs 09.06.2010

Tas attiecās netikai uz darba ņēmējiem, bet arī uz sadarbības parteriem! Nekādā gadijumā, nekādas priekšapmaksas.
Dmitrijs Korotjuks ir kvalificēts bledis. Nomēta Jūs ar gudrām frazēm, iedveš uzticību, paņem priekšapmaksu un pazūd.
Dmitrij, ja sanak izlasīt šo komentāru, esi drošs, es tevi satikšu agri vai vēlu!!!