www.sudzibas.lv Clean R Maksā tikai daļu no nopelnītā.

Clean R - Maksā tikai daļu no nopelnītā.

Visu cieņu šī raksta lasītājiem, šis stāsts ir no manis paša pieredzes.
Un tā, iestājos darbā jau minētajā firmiņā, stādijās priekšā man darbu vadītājs Gunārs Pudāns. Sarunas gaitā par darba pienākumiem un atalgojumu zvērēja ka alga esot no 250 - 600 uz rokas, ja pat ne vairāk. Tiesa, uzreiz gan teica ka nav tāds konkrēts noteikts darba laiks, respektīvi no cikiem līdz cikiem jāstrādā. Un tā es sāku strādāt uzkopšanas ekstra brigādē par autovadītāju. Piešķirot man auto uzreiz nokomandēja ka transporta lapā ir jāraksta katrs nobrauktais km, no manas puses nebija pretenziju pret to. Nodevu gan darba lapas, gan nobraukuma atskaites, bet tāpat ikreiz atrada par ko "kunkstēt'', vēlāk painteresējos kā dara citi šoferīši un man teica ka vispār neko neraksta un nenodod, jo neprasa, un ja arī pēkšņi kautko steidzami vajag, tad sadzejo un ir labi. Savādi. Tad reiz pats Gunārs pienāk pie manis un saka ka lai es savā km uzskaites lapā nedzudz pamainu km rā'ditājus, jautāju kamdēļ gan uz ko atbildēja ka viņam vajag "atmasku'' grāmatvedei un lai ir kur norakstīt pārtērēto degvielu. Proti, viņš gribēja lai es vienā mēnesī uz savu mašīnu norakstu 3000 km. Tas večuks jau nespēj normāli domāt. Velāk kad es atteicos to darīt, tad sākās... Sākumā noliedza ka tāda saruna vispār ir bijusi un sāka tīšu prāt mani gāzt uz mani visādus misēkļus darba, kaut gan es ne mazākā mērā nebiju ar to saistīts. Reiz prasīju lai iedod man izcenojumus darbā, lai varu pats reķināt līdz savu nopelnīto uz ko saņēmu atbildi ka izcenojumu NAV. :o Tas nozīmē ka viņš algas sarēķina pēc "deguna". piedzīvota arī tāda lieta ka visu mēnesi abi ir stŗādājuši vienādi plecu pie pleca, bet algas atšķiras uz pusi. Prasījām lai pamato kāpēc tā, Gunārs nosarcis un pārbijies saka ka noteikti grāmatvedes kļūda, painteresējāmies pie viņas atbilde bija tada ka cik Gunārs pasaka, tik arī esot nopelņts. dokumentos parādās ka viņa paklļautībā strādā arī viņa civilsieva kura viņam derētu meitas vietā nevis sievas. Visu to laiku cik es tur nostrādāju, ne reizi nekur netika pieminēts ka viņa vispār strāda, bet alga viņai ir uz pusi lielāka par manu. plus vēl darba apmaksāts telefons. Bet mums jalieto savi. Vienīgais kur viņa itkā strādājot ir Gunāra sagādātajās haltūrās Jūrmalā, par kurām nevienam citam nesamakša. Atminos arī tādu lietu, ka reiz man vajadzēja veikt tehnisko remontu, pateicu un saņēmu atbildi ka pagaidi, servisos esot rindas lielas. Bet problēmas bija ar bremzēm, proti, tās pazuda vispār. atbilde uz to visu bija sekojoša, brauc vai pazūdi no darba. Kad patiesām automašina jau stāvēja un nelietoju to, tad viņš cēli un gudri paziņo ka esmu mašīnu salauzis un neko neesot vinam teicis. Nu tīrais bērns nevis darbu vadītājs. protams ka mašīna tiek labota ar šrotu detaļām un tad tik vaino ka šoferi tīšu prātu laužot mašīnas. Pirms manas aiziešanas brigadieris vai kāds cits šoferīts pazaudējis tehnisko pasi un atkal vainots tieku es. esmu laimīgs esmu ticis prom no tā kantorīša. Reālās algas sievietēm ir līdz 130 ls. Ir saņēmušas pat 28 ls mēnesi par 10 darba dienām mēnesī. Dārgie lasītāji, vai Jums to vajag?????? Nezinu uz ko skatās tur kantorī sēdošie?! Mans ieteikums, nekādās saistībās neielaižaties ar minēto firmu, aŗī potenciālie klienti. Ja darbiniekiem nemaksā algas atbilstošas, tad uz kvalitāti necerat.

K

A Atklāti 01.09.2011

vajag būt gudrākam, kur aitas, tur cirpēji!

E egija 27.10.2011

Vajadzēja iet pa taisno pie Cepļa.

M m 27.10.2011

Pareizi

S Santa Casno 13.08.2016

Man arī ir slikta pieredze.

Q Quark 19.08.2016

Sveika, Santa! Es gribu pievienoties Clean R komandai, vai varat lūdzu nokomentēt, kas nav kārtībā ar šo kompāniju?