Citypaintball - Slikts serviss

Piedāvāto 2 stundu vietā, varēju izmantot tikai 1,1 stundu. Kaut gan tika solīta statistika, tika pateikts, ka šobrīd tā nav pieejama.

No tā mazā laika, kas tika dots spēlēšanai, 20 min bija instrukcija, kā arī citypaintball instruktors instrukcijas vidū kaut kur aizgāja, bet solīja, ka tas laiks tiks kompensēts, bet, protams, tas beigās tika aizmirsts.

1 no ieročiem spēles vidū pārstāja šaut.

Visi izņemot 1. laukumu ir izveidoti nesabalansēti, pārējos laukumos vienai no komandām ir priekšrocība.

J

C Citypaintball.lv Support Pārstāvja atbilde 17.05.2016

Labdien, "Jānis".

Diemžēl, mūsu starpā bija nesaprašanās, bet sakarā ar Jūsu teikto varu atbildēt sekojošo:

parasti, kad grupa atbrauc laicīgi (iepriekš pieteiktajā laikā), tad tā arī nezaudē savu spēles laiku. Tā kā rindā gaida nākošās grupas, instruktors nevar Jums pagarināt nokavēto laiku. 5 minūtes, kuras Jums bija apsolītas papildus laikam (jo instruktoram vajadzēja būt pie kases, par ko viņš Jums arī pateica un neviens neiebilda), beigās neviens arī negribēja izmantot, jo visi bija piekusuši (un Jūs to starpā arī teicat, ka nu ko jau tur...).

Par nestrādājošo statistiku visi bija brīdināti un bija ar mieru piedalīties spēlē. Tas, starp citu, arī pagarināja faktisko spēles laiku uz aptuveni 20 minūtem.

Diemžēl arī tehniskās kļūmes gadās visiem, kas strādā ar tehniku un elektroniku. Mēs neesam nekāds izņēmums. It sevišķi, kad ekipējums tiek izmantots pie ekstremālās slodzes (pavisam ne katram spēlētājam ir saudzīga attieksme pret inventaru). Šādās situācijās, mēs, cik vien ātri tas ir iespējams, nomainam salauzto ekipējumu. Kas arī bija izdarīts.

Par laukumiem - laukumi tika izveidoti izmantojot dabas reljefu. Dažādam grupām patīk dažādi laukumi. Tas tik palīdz spēlētājam pilnveidoties garīgi un fiziski, pārvarot dažādus šķēršļus.