CityNet SIA

Nenashel ni odnoj zhalobi na CITYNET sia,naverno potomu-chto prosto nesmogli zajti na sait. Poslednuju nedelju buduchi ih klientom, interneta voobshe nebilo, dozvonitsja donih nevozmozno plohoj internet objasnili plohoj podachej elektrichestva i zhalovatsja nado ne v CITYNET a v Latvnenergo :D marazma takogo ja eshe ne slishal. Sejchas sizhu na NITE problem nety toka vmesto 10mb u menja 5mb i darozhe nemnogo

V Vladislav 31.10.2006

Da soglasen iza Latvenergo interneta 4asto netu! osobbeno kogda v subotu propadaet internet to on pojavitsja tolko v ponedelnik i eto o4enj raztraevaet. Uzhe ne pervij raz sobirajusj na vihodnix pisatj referat kak propadaet internet...

D Diāna 25.03.2008

Eta kakoita UZAS! Ja atkazivajus ot etai firmi! Mne uze na4inajet pa mnogu bisit! Kazdij denj 6tota ne tak!

A Andrej 10.05.2008

Да они полные идиоты, не лояльны к клиентам ни капли, кормят только обещаниями, с заграничным интернетом вечные проблемы. Нет ни одного месяца когда бы у них все нормально работало, если предоставляешь им таймауты на какой нибуд адрес кроме внутреннего, они пишут что это уже не их проблема, допустим загран они покупают у telia, так пусть с telia и решают проблемы сами, а не гговорят что они не виноваты! Вобщем очень не советую к ним подключаться!

L Lauris 26.11.2008

Nekad neņemiet CityNet. CityNet ir krāpnieku kantoris. Internets ir ātrs, bet ļoti nestabils, ar ilgiem pārrāvumiem. Par tehniskās palīdzības tālruni, kas norādīts līgumā, var praktiski aizmirst, jo neviens tur nav uz vietas, neviens nestrādā. Bezatbildīgi cilvēki. Bija pazudis nets uz 2 nedēļām un nevarēja nekad sazvanīt. Ja tomēr esat izdarījuši sliktāko izvēli un paņēmuši CityNet(lasīt - naudas kāsēji, nelieši), varat rēķināties ar sajātiem nerviem. Kad līguma termiņš ir beidzies, neaizmirstiet uzrakstīt atteikuma līgumu, jo līgums citādi tiks automātiski pagarināts un nenoteiktu laiku un tikai pēc vairākiem mēnešiem jūs brīdinās, ka uzkrājies liels parāds. Ienīstu šo kantori un netaisnīgos muļķus, kas tur strādā.

Z Ziedonis 21.01.2009

MIHAJS-CITINET Drausmiga

S Sveta 11.03.2009

Apsvēru domu tieši par šo kompāniju, bet pēc komentāriem laikam atturēšos no šīs izvēles.

I ivik 16.03.2009

Podklju4ala sebe ja Citynet na svoju golovu to interneta net to, propodaet ili skorosti ne kakoj.govorjat toz samoe, problemi iz Latvnergo. drugim firmam ne 4ego ne mewaet a vot citynet postojanno problemi!

E exkliente 03.01.2010

nevar ticeet ne uz vaarda tiem citynet, labo savus bojaajumus tikai tad, kad draudi atsleegties. un protams, maksa ir pilna, neskatoties uz to, ka vairaakas dienas meenesii internets nav pieejams. lai vai kaa, neiesaku nevienam sleegt liigumu ar citynet - loti meliigi un netaisniigi darbinieki.. tikai sola, bet kaa jua mees loti labi zinaam - soliits makaa nekriit (it seviski, ja runa iet par citynet) :(((

Z zipis 28.01.2010

Nevienam neiesaku šo kompāniju, būsiet vīlušies par visiem 110%. Nets regulāri "karās", vakaros elementāru mājas lapu 5 minūtes(!!!) ver vaļā un tas ir 21.gs. :D Šausmīgs kantoris:(

M Marija 25.03.2011

Интернет действительно работает просто ужасно. Не хватает мощности даже на Скайп. Дозвониться до них практически не возможно, а даже если и дозвонишься, то ни чего не делают. Долго с ними мучалась. Клиентов не ценят совсем. Такого интернета ни кому бы не пожелала. Отключаюсь сама и вам советую =)

G Gento 08.12.2011

Esmu klients gadus piecus.

Sliktais:
- tā ir taisnība, ka ilgu laiku viņiem bija problēmas ar apkalpošanu nedēļas nogalē. Man personiski interneta piekļuve pazuda reizi 1-2 mēnešos -- bet tā uz vīkendu, kad nevienu arī tur sazvanīt nevarēja (it kā bija automātiskais atbildētājs, bet tas no mobilā zvanot, nestrādāja). Tas beidzās kaut kad šī gada sākumā, kopš tā laika ir plusu sadaļā reakcija.

- viņi sava garā līguma kaut kur vidū ielika "starp citu" punktu par to, ka ineta ierīkošana pie manis izmaksājot cik tur 100-200 (neatceros no galvas) latus, ko viņi katru mēnesi man likšot kā kkādu nelielu summu klāt rēķinam; ja es laužu līgumu priekšlaicīgi, tad atmaksāju to daļu, kas nav vēl ar rēķiniem samaksāta. Nezinu droši, bet man šķita, ka viņiem manā mājā jau bija inets arī pirms tam, līdz ar to ir aizdomas, ka ievilkšana nemaksāja tik dārgi. Bet, tā kā neesmu pārliecināts, negāju kasīties.

Labais:
- _pēdējā gada laikā_ man personiski ir uzlabojusies situācija ar kvalitāti.
joprojām gadās pārrāvumi ~ reizi 2-3 mēnešos, bet telefonu ir kam celt arī vīkendā (9-16 laikam), un strādā arī automātiskais atbildētājs, tā ka var zvanīt arī pusnaktī. tipiski pārrāvumus likvidē 1-2h laikā, reizi bija 1 diena.

- pieslēguma ātrums ir visai OK un vismaz manā mājā gan LTK gan IZZI būtu par ~ 20% dārgāki par tādu pašu ātrumu.

Ienācu šeit paskatīties, jo atnāca ziņa, ka viņiem "mainījušies rekvizīti" un tāpēc vajagot pārslēgt līgumu. Jāskatās, vai nemēģinās uzmest tāpat kā IZZI, kas (pēc 3 gadu esoša līguma) izmaiņās gribēja ielikt, ka, ja es no viņiem atsakos ātrāk kā pēc 2 gadiem, tad man viņiem jāmaksā.