www.sudzibas.lv CITYLIFE.LV kavē preces atvešanas laiku

CITYLIFE.LV - kavē preces atvešanas laiku

Nopirku planšetdatoru tika teikt ka veikalā būs 21 datumā nebija pēctam teica ka būs 24 augustā tagad atkal saka ka jāgaida līdz 29 augustam nezinu ceru ka naudu nepazaudēšu.

F

E eliotta 24.08.2012

Nu, bet pričom tur citylife?? Tur jau veikala vaina.

F forsais23 01.09.2012

jā bet tagad es pieprasiju naudu atpakal un jau 1 darba nedeļa ir pagājusi un nauda nav atdota.

K Kapri 05.09.2012

Nopirku 2 preces, norādītajā laikā sarunāju mašīnu, atbraucu uz viņu veikalu Olimpijā saņemt, bet tur saka, ka mantas NAV, lai ierakstot savus kontaktus viņu milzīgajā žurnālā - man piezvanīšot, kad būs/jānāk pakaļ. NEVIENS tā arī NEPIEZVANĪJA. Kad beidzot zvanīju pati, teica, ka viena manta tomēr esot, lai nāku pakaļ, kad atnācu, saka ka jūsu kuponi jau ir veci, preces nav un viss ar galiem; lai atstājot kuponus un kontaktinformāciju, man kāda tur priekšniecība zvanīšot... PROTAMS, KA ATKAL NEVIENS NEZVANA !! Kā jums šķiet, vai šādai kompānijai var uzticēties???

P peteris27 08.01.2013

scenarijs:
1- iegādājos preci, kur kupons derīgs līdz 12.31.2012.
2- ierados precei kaut kad pakaļ ap 12.28.2012
3- pateica ka prece nav, un jaunajā gadā uzvanīs kad būs
4- šodien zvanu un parasu kas tad ir, saka ka vel nav, jāgaida. (08.01.2013)
5- ceru ka nebūs kā ar Kapri.

Secinājums cilvēki nopērk 100 preces, no tiem kādi 10 neatnāk izņemt, un vel 30 pasūta tālāk lai nāk vēlāk, protams no tiem 30, jau ir 10 aizmirsuši, ka ir tāds kupons.

Paši izliekas pa beigtiem ja nebāzies virsū.

Secinājums- no 100 precēm (mans murgojums ka 20 neizņem) 20 paliek neizņemtas, kas arī sanāk tīrā peļņa (naudu par neizņemtā precēm nepārskaita atpakaļ)

P peteris27 08.01.2013

scenarijs:
1- iegādājos preci, kur kupons derīgs līdz 12.31.2012.
2- ierados precei kaut kad pakaļ ap 12.28.2012
3- pateica ka prece nav, un jaunajā gadā uzvanīs kad būs
4- šodien zvanu un parasu kas tad ir, saka ka vel nav, jāgaida. (08.01.2013)
5- ceru ka nebūs kā ar Kapri.

Paši izliekas pa beigtiem ja nebāzies virsū.