www.sudzibas.lv City Spa zems līmenis

CitySpa - zems līmenis

https://cherry.lv/cityspa-apelsinu-sokolades-spa-rituals-68-percent/commentsIegādājos cherry.lv spa rituālu Cityspa, to pat nevar nosaukt par salonu, bijušā biroja ēkā ieizveidota vieta kur sniedz pakalpojumu. Masāža, skrubēšana notiek vienai ķermeņa pusei-mugurai, Netiek piedāvāta dušam, bet ar kaut kādiem dvieļiem/lupatām notīrīts gan skrubis, gan šokolādi.

P

N Napmierinātā 21.11.2014

Es eju uz turieni patstāvīgi. Man gan patīk, ka man pēc procedūras nav jāiet uz kaut kādu dušu skaloties, es pilnībā relaksējos un tiešām izbaudu masāžu. Nu mani sākumā brīdināja ka procedūra būs tikai mugurai un es laicīgi, jauki palūdzu arī priekšu izmasēt, un meistare to arī ņēma vērā, un katru reizi, kad nāku viņa to atcerās, ka man masāžu vajag pilnam ķermenim!

S Somiks 26.11.2014

Haha, es smējos kad lasīju šo komentāru. :) Ja Jūs nezinat tad tās nav lupatas, bet gan tīrīšana ar karstiem dvieļiem, šādu praksi jau sen piekop citās valstīs.
Bija ļoti feini izbaudiju masāžu kopā ar sievu.
Salīdzinot ar citām vietām kur mēs esam bijuši, šī vieta mums pagaidām ir topā.
Tāpēc iesakām. :)

D daiwa 19.12.2019

Biju tur..tur dušas vispār nav! Procedūra, kur ar karstiem dvieļiem nomazgā nav nepatīkama, bet kad dvieli skalo visu laiku blakus noliktā bļodā, rodas sajūta, ka tante mazgā grīdu un ar grīdas lupatu berzē man muguru. Spa Debess to dara izlietnē. Telpas atgādināja kautko no 90.-ajiem -nu tāds lēts pritoniņš ar foto tapeti. Jā, un masē tikai muguru, ļoti pietrūka tas, ka kāju un roku aimugurē āda pēc šokolādes kļuva samtaina, bet priekša palika kā bija -mājās pati kausēju šokolādi, jaucu ar olīveļļu un iesmērējos:)) Vienģais, kas bija labs-pati masāža, masiere ļoti profesionāla. salīdzinot ar Spa Debess, Floriena Spa vai VSpa