City Service Engineering - Slikts serviss..

Traģisks kantoris. Vispār nevienam nekas neinteresē. Kaut ko sarunāt vai panākt jebkādu darbu izpildi ir grūtāk nekā izdarīt pašam. Iekasē tikai naudu un izrkasta rēķinus-vienīgais reālais darbs. Maina juridisko nosaukumus, maina apsaimniekotājus, maina kontaktpersonas, bet serviss super zems. Algas darbiniekiem nemaksā, līdz ar to viņu ieinteresētība arī katastrofāli zema. Mēģināsim dibināt biedrību un paši kaut kā apsaimniekot māju, jo citādi ļoti liela bezcerība ar šiem. Labāk neizvēlēties šo kompāniju.

C Cilvēka bērns 27.08.2023

Kamer City service vada Viktors Makarovs un Alla Jefremova ,Jūs agrak vai vēlāk noteikti uzmetīs ja nu vienīgi gribēsiet stradat par minimālo algu un zemu klanīsities.