www.sudzibas.lv Cittautietis Palaiž sesku publiskā vietā

Cittautietis - Palaiž sesku publiskā vietā

Šis, saprotzin ir par to, ka cittautietis stīpainās biksēs un kedās, palaida sesku publiskā vietā, bet tādu, ka vēl gadu ventiators nevarēja ārā izvēdināt.
Cittautietis no austrumiem pa to laiku prasti nolamājās un aizgāja.

C

L Labvelis 16.07.2010

Vai šī tēma vispar attiecas pie portala?! Skaidrak varētu izteikties, knapi kko saprast var.

M Mareks 16.07.2010

Skaidrojums Labvēlim. Šī sūdzība par to, ka kāds cilvēks, acīmredzot citas tautības, jo mūsu tautības cilvēki tā nedara, nopirdās publiskā vietā ar augstu cilvēku koncentrāciju. Šī pirdiena rezultātā radās tam raksturīga smaka, pie kam ļoti stipra un noturīga. Tālāk sūdzības autors visticamāk tēlaini raksturo situācijas traģiskumu, pieminot kādu ventilācijas ierīci, kura būtu nepieciešama pirdiena smakas izvēdināšanai. Smakas noturību un koncentrāciju sūdzības autors salīdzina ar šī ventilatora vesela gada darbu vēdinot un vēdinot.
Vai tagad ir saprasts?

T tautietis 16.07.2010

Kur tas notika un kad? Vai tur vēl smako?

G g5c 12.09.2010

Vismaz autoram vieglāk ap sidri palika, kad atstāja šeit savu sāpi...