Citrons.lv - Attieksme

Cienījamie uzņēmēji, ļoti neiesaku jums sadarboties ar portālu citrons.lv. Jo portāla vadītājs ir ļoti negodīgs skops, alkatīgs uzņemējs. Savu naudu no viņa, jūs visdrīzāk nedabūsiet, jo viņam ir vienmēr kāds iemesls lai jums to neatdotu!

P Portals 24.12.2012

Labdien!

Nelielai uzziņai: persona ar lietotājvārdu "Uzņēmējs999", kas šeit cenšas publiski apmelot portālu Citrons.lv un tā pārstāvjus, visticamāk, ir SIA "Sebostian" (Reģ. Nr. LV40103335107) vadītāji Ainārs Avotiņš un Marija Avotiņa.

Ar SIA "Sebostian" 2012. gada 21. novembrī tika parakstīts sadarbības līgums par preču tirdzniecību, kuru SIA "Sebostian" klaji ignorē un nepilda līgumā paredzētās saistības, tajā skaitā atsakās izsniegt pircējiem iegādāto preci. Par to esam saņēmuši pretenzijas no Citrons.lv klientiem ar lūgumu atmaksāt saņemto naudu.

Esam vairākkārt brīdinājuši Aināru Avotiņu un Mariju Avotiņu no SIA "Sebostian" par līgumsaistību nepildīšanu par ko SIA "Sebostian" aprēķināts Līgumsods Ls 1188, 88 apmērā, taču diemžēl SIA "Sebostian" vadītāji turpina ignorēt jebkādus lūgumus izpildīt pielīgtās saistības un konstruktīvu sarunu vietā izplata nepatiesu un apmelojošu informāciju.

Pašlaik mūsu juristi strādā pie prasības pieteikuma tiesai. Papildus apsvērsim iespēju vērsties tiesībsargājošās iestādēs ar prasību pret Aināru Avotiņu un Mariju Avotiņu par personas cieņas un goda aizskaršanu.

Portāls Citrons.lv sekmīgi strādā kopš 2012. gada janvāra un pašlaik ir 6. lielākais kolektīvās iepirkšanās portāls Latvijas interneta telpā.

Ar cieņu,
A. Ziemelis

S Sia Sebostian 15.02.2013

Labdien.
Bījām ļoti pārsteigti redzot kā (Citrons.lv)mūs un mūsu godīgo uzņēmumu nepatiesi apmelno.
Tie kas ar mums sadarbojās ilgus gadus, neko tādu neviens par Sia Sebostian nepateiks, jo ar visiem mēs strādājam godīgi un savus uzņēmuma pienākumus pildām atbildīgi.Jā sadarbība mums ar Citrons.lv notika, un pēc mūsu uzkatiem diezgan veiksmīga, bet ne mums.
Sūdzības no klientiem mēs nesaņēmām!VISI pircēji, kas nopirka kuponus portālā Citrons.lv preci saņēma, ar bezmaksas piegādi uz mājām.Pircēji vēl joprojām mums jautā: Vai mums vēl būs tādas akcijas?.
Akciju mēs noņēmām mazliet agrāk, jo mūsu transpota līdzeklis negaidīti salūza.Un nebija iespējas piegādāt preci.To visu mēs paskaidrojām Alberta kungam, bet pretīm saņēmam necenzētus lamuvardus un apsaukāšanu kopā ar draudiem.To visu mēs saņēmam par to ka no mūsu kopējās sadarbības nopelnīja vairāk par 300ls pāru dienu laikā.
Savus pienākumus pircēju un Citrons.lv priešā mēs, kā redzat izpildījām.

Nekādā tiesā viņš nav griezies un aprēķināto līgumsodu arī nav saņemis.
Un joprojām uzņēmumam Sia Sebostian viņš neizmaksāja 287.20ls

Ar cieņu Sia Sebostian