www.sudzibas.lv Citro Sloka Sapelējis ēdiens

Citro Sloka - Sapelējis ēdiens

Šodien Citro veikalā bērnam nopirku cīsiņu mīklā, kurš viņam netīšām saplīsa taisot vaļā iepakojumu un labi vien ir ka saplīsa, jo iekšā pavērās nepatīkams skats, pilnībā sapelējis cīsiņš, kuru viņš noteikti būtu apēdis.
Protams devos atpakaļ uz veikalu jo biju dusmīga par šādu situāciju, kasieris laipni atgrieza naudu laigan čeka man līdzi nebija, bet biju iepirkusies pirms 5minūtēm. Bet neiet runa par tiem centiem ko iztērēju, vai kurus atguvu.. Iet runa par to, ka varbūt kāds cits būtu apēdis un kādu saindēšanos būtu guvis, un ej un saproti no kā, ja cīsiņš jau apēsts! Saprotu ka kasieris nav vainīgs un virsu viņam nemetos, bet palūdzu visu pārējo grozu ar cīsiņiem noņemt no pārdošanas vismaz pieklājības pēc!