www.sudzibas.lv Citro Slikts serviss, krāpšana

Citro - Slikts serviss, krāpšana

Veikalā nav saliktas visas preču Cenas.

Kad norēķinājos par pirkumu, kasiere neizsniedza čeku. Jautāju, ka man nepieciešams čeks. Kasiere atbildēja ka čeku man esot iedevusi. Kad atkārtoti jautāju pēc čeka, piedāvāja citu pirkumu čekus, kuri stāvēja uz Letes. Kad atteicos ņemt tos, tad sāka čeku meklēt manā somā, kur biju salikusi pirkumus. Pat nepaprasot atļauju.

Lai arī uzstāju, ka man čeks ir nepieciešams, tā arī pie čeka netiku. Varbūt bija ieinteresēta neizsniegt čeku. Neizsniedza man ne pirkumu čeku, ne kartes apmaksas čeku. Kaut arī tas ir atrunāts Mk noteikumos nr.96, ka par precēm man ir jāsaņem čeks.

A annaute 11.01.2023

Pēc pārdevējas domām čeks tika izsniegts. Laikam pārdevējai 5 sekunžu atmiņa.

Velvetpopstar 11.01.2023

Varbūt iedeva un Jūs paspējām pazaudēt un pēc tam brūkat virsū pārdevējai. Gan jau stresa situācijās gan jau tāpēc ielīda Jūsu soma, lai pierādītu, ka iedeva čeku.

A Atklāts_viedoklis 11.01.2023

Es nevarēju paņemt čeku un pazaudēt, ja stāvu un gaidu kad man iedos čeku. Saliku tikai pirkumus. Ne jau mājās sāku čeku meklēt.

S Spuris 11.01.2023

Jebkurā kasē ir funkcija un uzpiežot attiecīgu pogu izdrukājas čeka kopija .

Velvetpopstar 11.01.2023

Veikalā Beta tādas opcijas nav.

A Atklāts_viedoklis 11.01.2023

Kasierei lūdzu čeka kopiju, patreica ka tādu nav iespējams iedot :(

G Gonzo23 11.01.2023

Kam jums čeks, kā lasāmviela vakaram?

Velvetpopstar 12.01.2023

Vienam no Jums ir iestājusies demence.

S Spuris 12.01.2023

Tev acīmredzot sen jau tāda ir ,ja jau tik droši apgalvo,kā aŗī par kasēm info ka never čeka kopiju dabūt. Būs tevi pajol jāapbēdina,jo čeku vai tās kopiju var dabūt no jebkuras kases,par cik pastāv kases lentes.

Velvetpopstar 12.01.2023

Diemžēl nav. Es pamēģināju un nekā. Diemžēl Beta nevar dabūt čeka kopiju, par citiem veikaliem nezinu.