www.sudzibas.lv Citro Darba laika neievērošana

Citro - Darba laika neievērošana

Ventspils autoostas mini Citro darba laiks beidzas 20: 00, es saprotu darbinieku vēlmi pēdējās minūtes aizvērt veikalu, lai pēc iespējas ātrāk tiktu prom, bet līdz veikala aizvēršanas palika minūtes ~5, kad pārdevējas aizvēra veikalu kādi 4 cilvēki vēlējās vēl apmeklēt veikalu, bet tas bija aizvērts.
Uzskatu, ka veikals ir jāver ciet 20: 00 un tad jau var kārtoties uz mājām.

F

P PatiesiibasMeka 01.10.2022

Vienas vienīgas nelaimes tev tajās autoostās, tramīga piektdiena būs bijusi

F Frenimi 01.10.2022

Jā, diemžēl tā

Good Intentions 01.10.2022

Es uzskatu, ka savlaicīgi jaapmeklē veikalu. 5 cilvēki nekādīgi neiekļautos 5 minūtēs, kā arī darbiniekiem darbs nebeidzās līdz ar pēdejo klientu.

Good Intentions 01.10.2022

Vienkārši dažādi gadās un kad aiztaisīs kasi deguna priekšā vai arī ārā dzīs, tad būs vel simts un viena sūdzība.

K Klēr 01.10.2022

Gandrīz jebkura tirdzniecības vieta vai centrs verās ciet 5-10 min pirms slēgšanās ciet (kase, darba vieta un tamlīdzīgi kamēr satīra/saslauka ,izmazgā grīdu ) ne visur bet nu dažās vietās tā dara.. Ja protams ir ļoti liela cilvēku plūsma tad varbūt savādāk. Un lai Ventspilī nebūtu citu veikalu nu neticu.

E EnijaG 02.10.2022

Jūs nopietni. Jūs to rakstat tā it kā viņi nebūtu cilvēki un jāpakļaujas jums. Paliktu 1 minūte, arī steiktos iekšā?
Esmu strādājusi arī tirdzniecības vietā. Un vienmēr informēju pat ja bija 5 cilvēki un palika 5 min. Ka es veros pēc 5 min ciet. Lai izvērtē, vai paspēs iepirkties. Pat ja apkalpoju jau cilvēku. Un redzēju ka neek vēl cilvēki. Bet laiks palika 5min. Es teicu uzreiz,ka tūlīt slēdzu ciet.
Jāplāno laicīvi vēlmi iepirkties. Un nav uzreiz jāraksta sūdzība par cilvēkiem kas visu dienu nostraadaaja un nieka 5 min ātrāk aizvēra, jo vēlējās laicīgi aizvērt veikalu, lai tpt kā jūs laicīgi tiktu mājās.

F Frenimi 25.10.2022

Atbraucu uz autoostu un palika 5min līdz nākamam autobusam, man nav iespējas tajā laikā paspēt tikt citā pārtikas veikalā un ēst arī gribas pēc 3h ceļa, salvetes bija nepieciešamas, jo sagriezu pirkstu. Pārdevējas neinformēja ne par ko, laiks ir norādīts, tad viņš jāievēro, man nav jādomā par viņu velmēm un ērtībām ienākot veikalā, lai tas skan necilvēcīgi, bet tā ir.

E EnijaG 01.11.2022

Interesanti kādā sfērā jūs strādājat?! Ja jau par tādu sīkumu rakstat sūdzības. Gnjav pati arī gadās ka no darba ātrāk aizejat nu 5min noteikti. Ja jums nebija noskaņojuma tajā dienā, nav jābojā citiem visa nākamā diena. Ziniet, 3h nav 12h vai diennakts. Var arī paciesties, nevis kā bērnam uzreiz sūdzēties. Ja jūs nesaprotat to, tad man jūs ir ļoti žēl.
Ja autobuss aizbrauks 1 minūtes atrāk norādītajam laikam, arī sūdzību rakstīsiet, jo red, nepaspējāt ?
Ja zinat, ka būs jāpārsēžās un laika nebūs kko nopirkt, normàli cilvēki laicīgi kko nopērk pirms brauciena. Un salvete, domāju katrā autoostā ir toletes, var paspēt ieskriet, kautvai pēc tualetes papīra gabaliņas.

F Frenimi 06.11.2022

Varbūt jums tas šķiet sīkums man nē, cilvēki ir dažādi un to uzskati arī. Ne reizi nebiju aizgājusi no darba ātrāk par noteikto laiku)
1 minūtes laikā daudzi var paspēt iekāpt autobusā, kā rezultātā tikt mājās vai citur, kur ir svarīgi tikt.
Varbūt es rēķinājos ar to, ka varēšu paēst atbraucot? Jo veikalam būs jābūt vaļā.
Autoostas tuoletē papīra nebija nevienā kabīnē un pie izlietnes arī.

E EnijaG 06.11.2022

Par viņiem arī sūdzību uzrakstījāt, jo nebija tualetes papīra neku!?
Jā katram cilvēkam ir dažādi uzskati par to kas un kā... un jūsējie ir galīgi aplami šajā ziņā. Saprotu ja tas būtu katru reizi, bet nu vienu reizi tā notika un uzreiz sūdzēties...
Jums, ar tādiem uzskatiem gan jau grūta dzīve, vienmēr būt neapmierinātai. Un tikko kaut kas, tā sūdzēties.
Ja kāds no jūsu kolēģiem aiziet 1 minūti ātrāk no darba, jūs par viņu arī vadībai sūdzaties?!
Jo, kā tā, jūs paliekat līdz pēdējai minūtei a viņš iet ātrāk un saņem tādu pašu algu?!🤦‍♀️

S Spuris 03.10.2022

Kārtējais murgs no personas ,kura nesajēdz kā strāda cilvēki tirdzniecībā.Tie labākā gadījumā mājās varēsiet ap 21.00,jo jānoņem kase,jāskaita ienākums,jāievada čeku grāmatā dienas ienākumi,izdevumi,jāsavāc telpas,tad vēl apsargam jāizkrata soma ,lai pierādītu,ka neko no veikala nav ņēmusi bez maksas,ja ir kāda prece tad jāuzrāda pirkuma čeks. Zinu,ka Ventspilī turpat minūtes gājiena attālumā aiz Kultūras centra ,Kuldīgas ielā šķiet ir Rimi neliels veikals,tāpat minūtes 5 ejot var lielā Citro nonākt! Pilna pasaule ar pajoliņiem ,kuriem nekad nekas nav labi.

F Frenimi 25.10.2022

Jūs vēlaties pateikt, ka man tiešām ir jādomā par citu cilvēku problēmām? Man nav jādomā par viņu velmēm un ērtībām ienākot veikalā, lai tas skan necilvēcīgi, bet tā ir. Es paļaujos uz šo veikalu u tā darba laiku.

E EnijaG 25.10.2022

Jā. Bet saprotu, ja tas būtu katru dienu. Bet tikko vienreiz aizver, jau sūdzība. Varbūt kkas notika, kāpēc tika aizvērts 5 min ātrāk.

S Spuris 01.11.2022

Frenimi ir tāds nerakstīts likums ,ka pēdējā mirklī nevajag bāzties veikalos iekšā.Iemesli tam ir dažādi.Kasieri un daudzi citi reāli nodarba dodas prom velāk nekā atvērts pats veikals.Taču tādiem pajoliņiem kā tu tādas lietas nesaprast nekad.Vienmēr tādiem kā tu viss ir slikti viss nav tā un t.t. Taču parasti tadi indivīdi kā tu ir pilni ar kompleksiem un dzīvē neko neprot .Tapēc savu nespēju cenšas izgāzt pār citu galvām. Tādiem kā tu es vispār aizliegtu apmeklēt sabiedriskas vietas.Sēdiet labāk mājās,pasūtiet sev vajadzīgās lietas caur internetu un kurjeru piegādi.

F Frenimi 06.11.2022

Apbrīnoju dīvānu gudrojumus. Jūs mani nepazīstat, lai kaut ko tādu secinātu, tā arī es varu sarakstīt jūsu dzīves hronoloģiju, jūsu raksturu pat nākotni, sev vēlāmā formā. Jums varbūt arī šķiet, ka 5 min ir pēdējais mirklis, man gan nē.

S Spuris 09.11.2022

Frenimi atšķirībā no tevis ( speciāli uz tu ,jo savādāk pat pelnījusi tu neesi) ,mana dzīve norit ļoti aktīvi bieži vien dienā pārvietojoties simtiem km un nekad nav problēmu ja gaas būt stacijā tad uz ātro sameklēt tirdzniecības vietas.Ventspils tomēr ir pilsēta nevis kaut kāda nomales ciemats - attiecīgi pilsētās ir jebkurā autonēs vai stacijās bufetes. Davai ākste saraksti par mani dzīves hronoloģiju - konkrēti pasmiešos par tādas personas spriedumiem,kura neredz ka autenē ir bufeteotrā pusē pretī Citroveikalam. :DDDD Kura vel starp citu ir diennakts.Vismaz dažus gadus atpakaļ kad tur biju tad mierīgi tur bijām pat vēlā vakara stundā iegājuši. Manuprāt tur ir arī kaut kāds kiosks ķipa Narvessen kura arī kadu bulciņu un salvetes notiekti ir .Vēl var izspriest ka tu noteikti ja jau neredzi bufeti un Narvessen Ventspils autenē tad notiekti 5 minūtēs iepirkties nespētu,jo notiekti skaitītu savas kapeikas rakņājoties šaurā nobružātā maciņā un vel nojuktu skaitīšana n-tās reizes. Pagaidām ej iedzer valerjiāni un noslauki putes no mutes,par cik patiesību nepatīk acīmredzot lasīt,un kā jau minēju - iepērcies caur internetu un gaidi ar kurjeriem savus pasūtījumus,taču tādiem pajoliem kā tu nekad nekas nav labi.

S Spuris 01.11.2022

Frenimi pie reizes atcerējos,ka turpat Ventspils autoostā ir arī bufete,kura darbojas visu diennakti.Vismaz tā bija vairakus gadus atpakaļ ! Zinu,ka tur notiekti nav dārgi lai ko nopirktu ēdamu līdznešanai! Un salvetes arī tur no ir! Pajole naturālā sēdi mājās savās.

F Frenimi 06.11.2022

Cik kulturāli cilvēki mūsdienās, vai tiešām nav iespējas iztikt bez apsaukāšanās? Par nekādu bufeti nezinu, ne reizi nemanīju ir kafejnīca, bet tajā laikā viņa nedarbojas.

R RXX 06.11.2022

Vai dieniņ, nenojautu, ka tavā vārdu krājumā ir termins “kulturāli”, miss “Man-nav-jādomā-par-citiem-cilvēkiem” 😀 Kāda šodien temperatūra žults vannā?

S Spuris 09.11.2022

Frenimi kur saskati apsaukāšanos ? Palūkojoties uz taviem gājieniem un pretenzijām arī rodas iesaids ka tāda vien esi - pajole .Un būsi visu savu dzīvi.Varbūt sameklē beidzot sev kādu mužiku reiz un beidz čīkstēt,kā arī būdama autoostas palūkojies apkārt jo gandrīz visās ir kafeijnīcas!

S Samanta D. 11.01.2023

Un ja kāds nedomās par jūsu vēlmēm,l? Pašai patiks? Pie tam vajag nākt uz autoostu atrāk, netālu no
Venstpils autoostas ir gan
kafejnīcas, gan citi veikali. Vajag tur uzreiz iepirkties. Sūdzība nevietā. Pati vainīga,ka laicīgi neko nedari un vaino pārdevējus.

S Samanta D. 11.01.2023

Ventspils autobusi apstājas uz 10 min, benzīntankos. Tur arī var nopirkt ēst. Var paciesties.

S Spuris 12.01.2023

Tai mucā augušai bietei nebūs tādas lietas saprotamas.Tādiem kā viņai smadzeņu atrašanās organismā ir pagrūi saskatāma caur mikroskopu.Tādi ka viņa regulāri rada problemas sev paši un tad čīkst un visa pasaule vainīga. Es ieteiktu tai personai nopirkt sev kādu pīkstulīti ,kas attiecīgi būtu viņas līmenim un ārpus mājas doties ar kādu kuram ir domāšana un spējas kreatīvi atrisināt lietas. :)