www.sudzibas.lv Cinamon Šausmīgs serviss

Cinamon - Šausmīgs serviss

Darbiniece alva kas stāv pie ieejām kino neļauj ieiet zālē filmai kurai nopirktas biļetes un ir pieļautais vecums, nekomunikabla un negrib nākt uz kompromissu
nepieņem dokumentus elektroniskajā skatā un negrib klausīties ko Saka klients ļoti rupji atbild un attiecas pret klientiem, samainot biļetes noskanējot un jau dodoties uz zāli darbiniece paprasa atvērt somu mēs to izdarījām un darbiniece sāk rakņāties mantās atrodot iepakojumu cepumu jau iegājušajiem klientiem atņēma somas un ļoti nekompetenti runāja tāpat arī nielaida to kam bija līdzi dokumenti kur bija melnam pa baltu rakstīts 2007 gads.

10.03.2023

_

Good Intentions 11.03.2023

Nav mums personu apliecinošu dokumentu digitālā veidā tikai pase vai ID karte.

E Elīza Priede-Butka 24.04.2023

Visas 9 sudzibas no vienas personas par vienu un to pašu vakaru? Tada sajuta ka pusaudzi nav bez vainas sava uzvedība. Ipasi ja vēlas doties uz 18+ filmu kad nav vel pat 16 gadi sasniegti. Uz sausmeni. Tas noradu uz sachakatero psihiku un uzvedību atbilstoši, lai rastos konflikti. Lol.