www.sudzibas.lv Cinamon Neatdod naudas atpakaļ

Cinamon - Neatdod naudas atpakaļ

Pie kases kinoteatrā „Cinamon”, plkst. 22:28, 2013.02.15 datumā es iegadajos divas biļetes uz kono „Nožēlojamie” un citi produkti, 12,40 Ls vērtība, un iedevu kaserei 22,40 Ls. Saņēmu no viņas divas biļetes un parējo, bet 10 Ls ta arī nesaņemu. Ka ari nepamaniju, ka kopa ar čeku un biļetem nebija ta desmitnieka. Pēc stunda laikā kinoseansā es atcerejos šo situaciju un pārbaudīju savu naudas maku, kur atrodu tikai biļetes un čeku 96171 no SIA „Multiplex Systems”. Es uzreiz atnācu pie kases un paprasīju izskaidrot šo situāciju maiņas vadītajam. Pēc 1,5 stundu laikā viņš pateica, ka viņam ir tiesības nekomentēt šo situāciju un SIA „Multiplex Systems” neatdos man naudu( 10 Ls) atpakaļ.

C

Y YoYo 15.02.2013

Nu jā ... vecum vecā patiesība: nauda jāpārbauda neatejot no kases!
Citreiz esi uzmanīgāks!

B Balta_Puma 16.02.2013

Skarbi, bet fakts. Cilvēki mēdz melot par šādām situācijām.

Vēl gan ir variants spiest uz to, lai pārbauda video ierakstu. Viņiem taču turn noteikti ir videonovērošanas kameras. Lai pārbauda ierakstu.

B Beisbolzzz 16.02.2013

tas jau nenozīmē, ka tā ir darbinieka ļaunprātība, jo diezvai kāds varētu tā atļauties riskēt apkrāpt cilvēku.
Pats esmu strādājis savulaik apkalpojošajā sfērā un ļoti karstos brīžos, kad daudz cilvēku, visi steidzas, liels stress - var tā nokļūdīties. Šajā gadījumā pats esi vainīgs, jo uzreiz nepiefiksēji, jo preteā gadījumā darbinieks varēja pārskaitiit kasi un atrast savu kļūdu.

Bet ir arī bijuši tādi gadījumi kad cilvēks mēģinājis apšmaukt kasieri, pārdevēju sakot, ka iedevis lielāku summu un prasot atpakaļ atlikumu. Pašam tā ir bijis.

Minesota 16.02.2013

Tāpēc Drogās kasieri lauj skaļā balsī, cik naudas pircējs iedevis.

C chajnik 05.03.2013

Viss kartība - viņi atdeva tas naudas un vel klāt 2 biļetes uz jebkuru seānsu. :)

E Elīza Priede-Butka 24.04.2023

Autors raksta ka situacija atrisinata, bet portals to nav atzīmējis