www.sudzibas.lv Cinamon Kinoteātrī slikta klientu apkalpošanas kultūra

Cinamon - Kinoteātrī slikta klientu apkalpošanas kultūra

Bijām kinoteātrī Cinemon.
Mūs visus tur šokēja jauno kasieru attieksme pret klientu- nevērīga un nelaipna. It kā mēs viņām dzīvot traucētu.
Man jāmaksā bija Ls 3, 20, iedevu Ls 5, 20, bet kasierīte- izvelk no atvilknes kalkulatoru un ņemas rēķināt, cik jāizdod. Viņai laikam skolā ar matemātiku negāja tā labi.

P

B Bobijs 04.08.2009

Šeit jau nevajadzēja likt sūdzību par Cinamon. Vainīgs/-a ir matemātikas pasniedzējs/-a skolā. Uzzini no sākuma kurā skolā viņa mācījās un tad ieraksti sūdzību par to skolu. :D

P.S. varbūt atceries pārdevējas vārdu, mēs varētu noorganizēt kādus speciālus matemātikas kursus?

ш Шо? 04.08.2009

Pēteri, ārstējies.

P pufa 04.08.2009

Ai, Petja... tu, iespējams, netiec laikam līdzi. šodien tak jaunatne neko galvā nerēķina- viss uz kalkulatora kases aparātam vajadzēja uzrādīt, cik naudas paņem kasiere, cik jāizdod. būtu izteicis līdzjūtību meitenei, ka viņai tik grūta dzīve, visur kalkulators jāņme līdzi, lai neapskaitītu.

M Meitene1001 04.08.2009

Nu tur nav ko šausmināties, jo pati esmu strādājusi ar kasi un zinu cik pretīgi, neiecietīgi ir cilvēki... BEt, lai nu nekļūdītos ar naudām, labāk pārliecināties ar kalkolatoru, jo galvā ar mēdz nenostrādāt!!!
Nezinu par ko te būtu jāsūdzas!

P pufa 04.08.2009

jā, no pieci atņemt trīs- nepieciešama augstākā izglītība matemātikas fakultātē...

E Endija 04.08.2009

Vai tad tas, ka cilvēks rēķina uz kalkulatora ir tik šausmīgi?
Briesmīgāk, ja viņa Tev izdotu nepareizu naudas atlikumu!
Kāda starpība galvā vai uz kalkulatora?Pēc matemātikas zināšanām tiek vērtēts cilvēks?Debīli kautkā!

G Gatis 05.08.2009

Pēteri, tu esi losis. Mani Cinamonā apkalpoja laipni, par spīti tam, ka mēģināju nopirkt biļeti I-netā, sistēma negāja, nācās pirkt dārgāk uz vietas. Uz iebildumiem kasiere laipni atvainojās, bet neko nevarot darīt. Vēl mazliet pasmējāmies par to tēmu un šķīrāmies kā draugi. Galu galā ne jau kasiere vainīga pie tā, ka netā nevarēja nopirkt.
Vajag pašam prast ar cilvēkiem komunicēt, tad arī pret tevi normāli izturēsies.

M mimi 17.09.2009

ak dieninjaas, mees visi esam cilveeki, un nevar zinaat, kaa paardeveejs jutas peec nto stundu staaveeshanas un apkalposhanas. gadaas tachu, ka dazhreiz aiziet ciet un vienkaarshaakaas lietas aizmirstas...so...atslaabsti

D dedpro 25.09.2009

:D

S sems 29.11.2009

Kaada velna peec man jaarekjina galvaa, ja klaat ir kalkulators?
Vai tad cilveeku veertee peec matemaatikas zinaashanaam?