www.sudzibas.lv Cinamon Filmas kuri vēlas pusaudži jaunieši apmeklēt ir aizliegtas

Cinamon - Filmas kuri vēlas pusaudži jaunieši apmeklēt ir aizliegtas

Es nopirku biļeti uz šausmu filmu. Pie filmas bija pierakstīts 18+ bet vienmēr visos Rīgas kinoteātros ir laists iekšā ka arī alfā. Biļetes bija pirktas ad vecāku atļauju. Atnākot mums paziņo, kad nevar jo nav 18 gadi. Kopā pateica kādiem 12 jauniešiem kad nevar iet iekšā un visiem bija jāmaina biļetes uz citu filmu. Personīgi man neviena cita filma nelikās man interesanta. Un šausmu filma kur es varu doties ir 21.30 vakara. Kaut pēc likuma es varu atrasties āra līdz 22: 00. Sanāk izejot no kinoteātra es nevaru būt āra. Nav loģiski salikti laiki un lai raksta sava mājaslapa konkrēti vai var vai nevar uz filmu tikt iekšā. Jauniešiem neinteresē tagad multfilmas, bet vairāk šausmenēs kur ir asi sižeti. Ka arī alfas kinoteātra darbinieki pateica ka šis noteikums ir tikai pie viņiem. Lūgtu noteikumus mainīt ja ir vecāka atļauja un uzrādīt uzreiz vai var doties uz filmu vai ne. Paldies

23.04.2023

Papildināts marta_todes 23.04.2023

un vēl tiek atļauts iet uz filmām 16+ kaut vai mums nav sasniegts sis gadu vecums . Šeit arī nav loģika ja nelaiž iet 18+ tad jau arī nevar 16*
Tieši attiecas uz alfas cinamon kinoteātri pārējos kinoteātris vis ir kabi

Good Intentions 23.04.2023

Ir reitingi kur neiesaka un kur aizliegts.

Good Intentions 23.04.2023

Pieļauju, ka tā ir šī filma un tur ir sarkans 18+.

Good Intentions 23.04.2023

Par neloģiskiem laikiem runājot ir arī pieaugušie cilvēki, kuri var izziet šādā laikā, kā arī nepilngadīga persona var atrasties pilngadīgo personu pieskatā.

Skolnieks grībējis pārkāpt LR likumu un vēl sūdzās, kā viņam to neļāva!
Visspār ahujeļi!

B Bez_vārds 23.04.2023

Vispār ar kino ir problēmas. Filmas žanri ir galīgi garām, kā kāda reti ok filma, tā tizlā laikā tiek rādīta, atliek debīlas zīdaiņu filmas. Agrāk kautkā bija normālāka sistēma. Tagad nav saprotams, kas par diskriminējošiem gājieniem notiek. A cenas tik kāpj un kāpj kino...

B Bez_vārds 24.04.2023

E Elīza Priede-Butka 24.04.2023

Kapec pec 22 nedrīkst but lauka? Tada likuma nav!

E Elīza Priede-Butka 24.04.2023

Vienīgā no 9 sūdzībām, kura atrisināta..XD