www.sudzibas.lv Cilveki un vinju 50-kilogramiigie sunji Cilveki un vinju 50-kilogramiigie sunji

Cilveki un vinju 50-kilogramiigie sunji - Cilveki un vinju 50-kilogramiigie sunji

Jaa, man ir piegriezusies cilveeki un vinju 50-kilogramiigie sunji! Es seit nerunaaju par klainojosiem sunjiem, bet gan par gimenes miiluljiem - vaacu aitu sunjiem un to krustojumiem. Ciemos ejot, nevar normaali pa vaartiem ieiet - sunji lec augsaa un 'priecaajas'. Taa rezultaataa man ir ir vismaz 2 priekspusee sapleestas labas kleitas, sapleestas meetelju kabatas (jo tur iespruust kjepas), roka 'speeleejoties' sakosljaata taa, ka pamatiigi zilumi bija 4 nedeeljas un zobu peedas veljoprojaam redzamas, es te pat nepiemineesu ar kjepaam nosmeereetaas dreebes un, censoties atvairiit suni, zemee nomestaas mantas...
Un kas ir pats labaakais - sunju iipasnieku reakcija! Vai preciizaak - taas truukums! Sak' - 'nu vins mums ir taads', 'cilveekiem vinja miilestiibas meedz buut par daudz', 'vins tikai speeleejas'..Ne vinji atnak pretim liidz vaartinjiem, kad cilveeks ir ieradies, ne iisti apsauc suni, kad tas saak izpildiities.. Un kaa ir ar materiaalajaam veertiibaam sajaa gadiijumaa - sapleesto apgjeerbu un kiimiskaas tiiriitavas reekiniem? Kad prasu pasiem sunju iipasniekiem, vai vinjiem neskiet, ka taa ir probleema, tad atbilde ir: 'nu, jaa, ir jau probleema..', bet nekaadi risinajumi neseko..

I ilze 01.06.2010

nu tad nevajag list, kur nevajag, tad tavas lupatas neviens neplesis

Mamma 01.06.2010

Kas tad tā par kleitu bija ko tik ātri varēja saplēst ? Noteikti kožu saēsta ikdienas uniforma jau 15 gadus no vietas ikdienā. Beidzot varēsi sev ko jaunu humpalās ar atlaidēm nodiņģēt!

Mamma 01.06.2010

Nevajag noskaņot tautu pret vilkiem tomēr sargs un labākais draugs, cik gan nav saplēstu un nošmulētu drēbju no pašu bērniem? Labāk paskataties cik daydz bomžu un dzērāju parādās ielās, vot tas ir pretīgi.

E Eseseseseseses 01.06.2010

Kas tie par debiiliem uzbraucieniem? Laikam taadu pasu neaudzinaatu sunju iipasnieki sarosiijusies..

Kleita bija ltoti skaista, ar gliitiem izsuvumiem un gaisiiga auduma svaarku dalju. otra kleita bija ziida. Abas kleitas bija diezgan daargas, taapeec murgot par kodeem un 15 gadu valkaasanu ir pilniigi nevietaa.

Nelienu tur, kur mani neaicina, bet eju tur, kur aicina. Taapec ari nesaprotu, kaapeec cilveeki viesiem nevar nodrosinaat viesmiiliibu un komfortu..

L lol 01.06.2010

Un ko tu tagad ierosini, iznīdēsim visus lielos suņus, jo viņi lec tev virsū!!!

Mamma 01.06.2010

Laikam esi smaržīga kā smirdulīts, ja visi suņi lec tev virsū.

B Burunduks 02.06.2010

Lose, tak prasi to tiem, kas aicina tevi ciemos!!! Bet nē, tev taču bail to acīs pateikt, kā neatraujies gan no saimniekiem, gan no suņa.
Mana arī ir liels suns, bet uzreiz par to brīdinu - gribi - nāc, negribi, nenāc. Un ieskrienies. Protams, ka es ieslēdzu vinu atsevišķā telpā, bet... Sun ir ģimenes loceklis, gan sargā, gan ir uzticams. Ko nevar teikt par tādiem te draugiem, kuri aiz muguras liek sūdzības ss.lv.
Ja kas, mans suns ir audzināts, un neko tādu, kas apraksīts rakstā, neatļaujās daŗīt. Bet! Brīnos, kur rodas tādi kreīni. Ja tevi kur aicina, bet tev tur nepaīk - nu tak neej. Kaut mans suns ir miermilīgs, citiem ir paniskas bailes no suņiem, kaut vai mopšiem un tojiem. Tad es eju ciemos pie tādiem. Viss viegli risināms. Izņemot vienu - prāta spēju palielināšanu tādiem, kā tēmas autore.

E Eseseseseseses 02.06.2010

Mjaa, zeel, ka komentee tikai par teemu nojuugusies sunju miiljotaaji, kuri nekur taalaak kaa 'mans suns ir uzticams, sargaajoss gimenes loceklis' neredz.. Pasam faktam nav nekaadas vainas, bet dziivniekus ir jaaprot savaakt. Par so teemu ar sunju iipasniekiem personiski esmu runaajusi ne reizi vien, diemzeel rezultaatu nekaadu iipasi nav. Un pie daziem esmu paarstaajusi ciemos iet, sazvanaamies pa telefonu. Jautajums no vinju puses - kaapeec vairaak ciemos nenaac?
> burunduks - (c)Viss viegli risināms. Izņemot vienu - prāta spēju palielināšanu tādiem, kā tēmas autore.(c) - kaapeec juuti nepieciesamiibu uzbraukt cilveekiem par kuriem neko iisti nezini? centies celt pasapzinju uz citu reekjina?

R rex 02.06.2010

Ja tu lien tur kur ir suņi - aiz vārtiem, tad arī zini, ka ne reizi vien!!! bļins, c'moon!!! -tā jau nav ne pirmā, ne 10 reize, kad ej ciemos, jo kleitas jau nevar vairs saskaitīt!!! tad arī prasi, lai sagaida tevi tie ciemos lūdzēji un parūpējas par tavu drošu nokļūšanu pie viņiem apartamentos!!!

A Aigars 03.06.2010

Neizpratu vai tu esi pastniece un tādēļ tev ir šāda problēma?
Ja tu ej ciemos pie kada kam ir suns tad labāk paņem kauliņu man draugi ta dara un ir jau pieraduši:)
Ja tev šie apmeklējumi ir darba vajadzībām tad tiešām tas ir apgrūtinoši iesaku pamēģināt cepumiņus:)
Pašam ir divi lielie ņūfolendi un zinu kā tas ir ja dresētu tādas problēmas nebūtu bet tas ir dārgi tad nu ciemiņi nāk ar našķiem;)

- ------------ 07.08.2010

Tagad, kad daudzi brauka uz pludmali sauloties un sekss biezi notiek tur, janem vera ari tas, ka dzimumorganos, it seviski sieviesu, var ieklut smiltis, kas ari var radit traumas.

L Lolita 28.11.2010

Pareizi, ka cilveki aizstav sunjus vinji ir labaki neka cilveki, jo suns pat ja bus aizvainots nekad neuzrakstis tik mulkigus pazinjojumus un sudzibas kada majaslapa turklat suns ir uzsticigs draugs nevis ka autore kura apdirsh savus draugus aiz muguras. Dzivnieku vajag saprast nevis apvainoties uz vinju un ja tew tas nepieliec tad tu esi dumjaka neka tas suns!

T ToLolita 30.08.2011

Vientuļām sievietēm šie lielie suņi pilda arī vīrieša funkcijas!