www.sudzibas.lv Cilvēki ir dīvaini Jo ir pārāk emocionāli

Cilvēki ir dīvaini - Jo ir pārāk emocionāli

Nesaprotu kāpēc cilvēki ir tik emocionāli un dīvaini. Tagad ziņās raksta par to, ka viens deputāts esot nosaucis cilvēkus muļķus tos, kuri strādā par 100 latiem mēnesī. Cilvēki rakstot, ka tas ir pazemojoši un apvainojoši.
Bet tā nemaz nav.
Mīļie cilvēki, ja Jūs ziniet un apzinieties to, kas Jūs esat, tad neviens Jūs nevar apvainot vai pazemot. Runāt, aprunāt, teikt muļķības, to var katrs, bet vai tas tā ir, ka par to ir jādomā un jāstreso?
Ja Jūs nosauc par muļķiem kāds un Jūs tas sāpina, tad jau Jūs laikam tādi esat, ja jau uztraucaties, jo ja Jūs zinat to, kas Jūs esat un neesat muļķis, bet normāls cilvēks un Jums vienalga, ko kādi zagļi, citi stulbeņi runā, tad Jums būs vienalga, jo tie ir meli, nav patiesība, tāpēc Jūs to neņemat pie sirds un nedomājat par to, jo zinat to, kas esat un neviens nevar aizvainot ar saviem vārdiem, kas nav patiesi - tātad, tiem nav vērtības.
Ja es Jūs nosaucu par debīliķiem un Jūs sākat mani zākāt atpakaļ, nevis ignorējat, tātad, Jūs apzinaties un domājiet, vai tiešām esat debīliķi.
Ja mani nosauc par kropli, tad man vienalga, jo es tāda neesmu un es nesaku neko pretī tam cilvēkam, jo tādā veidā es tikai parādītu savu vājumu un to, ka mani tas satrauc un es tiešām sevi par tādu uzskatu, ja uz kāda samazgām atbildu.
Esiet gudrāki un stiprāki, jo visādi sūdi ir jāignorē un nav ko ņemt tos galvā, kuri runā muļķības, jo gudrākais paklusēs.

H

I INESE 03.03.2011

Īpaši patika beigas- GUDRĀKAIS PAKLUSĒS, nevis visos portālos lies samazgas...

K Kaulainā 03.03.2011

Brauciet labāk uz savu laimes zemi-Īriju, tur neviens jūs par muļķiem nesauks, bet gan par baltajiem nēģeriem.

A Aleksa 03.03.2011

Pirmkārt, nevis deputāts, bet gan ministrs. Varbūt, pašai sākumā uzmanīgi ir jāizlasa ziņa?...Otrkārt, apvainoties tik tiešām nav jēgas, bet tomēr publikā ir arī kaut nedaudz jāpadomā ko saka, jo tāda nievājošā attieksme ir, maigi sakot, visautļautības pazīme. Tā, lūk.

E Eseseseseseses 03.03.2011

Pasaki man, luudzu, kaa muusu dienaas ar 100, - latiem meenesii var izdziivot?! Izdziivotnevis dziivot. Tos cilveekus, kuri ir tik smagaa situaacijaa, protams, par mulkjiem nesauksu, bet tomeer-vai tiesaam nav iespeejas dariit ko citu, labaak apmaksaatu? Bez tam - peedeejo reizi, kad paarbaudiiju, minimaalaa alga pirms nodikljiem bija Ls 180, -, par kaadiem simts latiem seit iet runa?

č ČangalsPleška 03.03.2011

sto- latoviki! Ti ne znae6? Gosudarstvo bezrabotnim, daet ili davalo 6ans zarabotatj 100 lat! te4enii 6 mesjacev! Ubiraja parki i kladbicha!

Z Zinaida 03.03.2011

Ždravstvui Čangal! Eta ze bezmozglaja dura, ona sama naverno iz deputatov.

D D 04.03.2011

izradas nopelnit tos 100 latus ir muļķīgi, labak jau zagt un jo vairak jo labak.Paldies par mācību

č ČangalsPleška 04.03.2011

? Tebja vse pro4itali i prinjali meri!:) Ne plati nalogi!

в Вacя 04.03.2011

Tiešām labāk nemaksāt nodokļus.

č ČangalsPleška 04.03.2011

Ti im korporotivi ustraevae6!

Z Zinaida 04.03.2011

Čangal, kak prozivae6j?Segodnja ne na rabote?

в Вacя 04.03.2011

U menja Pjatnica-pianica vsegda korotkij denj.

Bigs, kur liki Čangali?

в Вacя 04.03.2011

Kamēr es sēžu i-netā tikmēr viņš uzkopj manu māju.

Z Zinaida 04.03.2011

Tad jau vakarā būs pieejams!

в Вacя 04.03.2011

Ja ilgi nečamāsies, tad jau 16:00 es viņu palaidīšu uz mājām.

E Esesesseseseseses 04.03.2011

Eseseseseseses, Tevis teiktais: Bez tam - peedeejo reizi, kad paarbaudiiju, minimaalaa alga pirms nodikljiem bija Ls 180, -, par kaadiem simts latiem seit iet runa?

Nokāp no koka, ibio! Par tādu bezdarbnieku grupu, kā 100 latnieki droši, ka neesi dzirdējusi, aita? :D :D :D :D

č Čoms 04.03.2011

Kā gan viņa var zināt, ja Īrijā vaii Grieķijā laiza banānus un gurķus.Gan jau, kd nāks pāri 30, sāks saprast, ka maize jāpelna ar rokām un galvu arī.

T ToBigs 04.03.2011

Sveiciens visiem Piektdieņiem!