CILVEKI - Cilvēki

Mīļie cilvēki!
Pirms rakstat savas sūdzības šeit, apdomājiet-vai tiešām tas ir bijis tik liels un nozīmīgs pārkāpums no to cilvēku puses par kuriem rakstat. Tāda sajūta, ka visi rakstītāji ir tik perfekti un nevainojami cilvēki, kuri VISA MŪŽA garumā perfekti pilda savus pienākumus un VIENMĒR bijuši uzdevumu augstumos. Nemūžam neticēšu, ka arī Jūs neesat savā dzīvē kaut reizi kļūdījušies! Mēs visi esam tikai cilvēki un ķļūdīties ir cilvēciski. Tāpēc pirms rakstam kaut ko, padomājiet-vai tiešām Jūs pats esat tik nevainojams, nekad neesat bijis rupjš vai neuzmanīgs darbā un kaut kādu iemeslu dēļ pieļāvis kādu kļūdu, kas kaut kādā mērā skar Jūsu klientu, darbinieku vai darba devāju. Mēs nekad nezinam kāda konkrēta cilvēka rīcības patiesos iemeslus. Cienīsim citus un citi cienīs mūs.
P.S. Šobrīd protams neiet runa par tiešām būtiskiem pāridarījumiem un ļaunprātīgu rīcību, kas ir jānosoda un par kuriem ir jārunā.

C

C chabulite 21.02.2013

Njā, dažiem inde līst te pāri malām! :-D

donna b 21.02.2013

Manuprat seit lielaka dala sudzibu ir par pakalpojumiem un produktiem, nevis cilvekiem (ja protams Jus nelasat viso crazy spamu, ko seit dazi debili nemetigi publice).

J Jurismuris 23.11.2018
Krāpšana

Marels būve, arī kā Marels tīkli krāpj cilvēkus nemaksājot apsolīto algu naudu, vienojies par vienu darba samaksu, bet saņem knapi minimālo, priekšnieks Oskars kondrāts, bijusī LCP kas ir apkrāpusi pusi Rīgas

J Jurismuris 23.11.2018

Krāpnieku kantoris, neejiet stradat pie viņiem, pasakas stāsta acīs skatoties, vienmēr izdomās iemeslu lai nemaksātu nau, telefonus neceļ, neatbild utt

M mundeo 26.11.2018
Krāpšana Nekvalitāte

Uzmanību celtniekiem Tukumā un iekšdarbu pasūtītājiem Rīgā un Jūrmalā. Itkā celtnieks no Tukuma Vārdā Jānis, brauc ar volvo v40 vai pelēku passat, ap gadiem 23 - 25 nesamaksā par darbu un ļoti nekvalitatīvi strādā. Uzmanieties Krāpnieks !

R rikarts 30.11.2018
slikts draugs

vispār ļoti slikts draugs nenāk uz skolu vairākas dienas pēc kārtas

R Rolands Biders 04.12.2018
apkraptā

Labdien. Gribu pajautat vai ir vēl kāds cilvēks kuru ir apkrāpusi DIĀNA KUZMINA uzmanieties no šīs personas viņa piedāvāja kredītu tikai vajadzēja iemaksāt naudiņu un talāk jūs jau zinat.

R Rolands Biders 04.12.2018

Diāna Kuzmina man paprasīja 27,80 un solīja kredītu 1000 eiro protams pasakas. KRĀPNIECE

V vita saulite 04.12.2018
Krāpniece

Šī persona DIĀNA KUZMINA piedāvā kredītu tikai jāiemaksā 27,80 un tad var saņemt 1000 eiro nu talāk jūs jau zināt cilvēki nu neuzķeraties uz šīs viltvārdes.

M mundeo 04.12.2018
parādsaistības

Tukums Jānis uzskata sevi par celtnieku bet galīgi garām kvalitāte. Viņš krāpj savus draugus un kolēģus nemaksā naudu. Tel. 28798173. KRĀPNIEKS

A Artis33 06.12.2018
Krāpšana

Aleksandrs Čupejevs krāpnieks. Neiesaku nevienam sadarboties ar šo cilvēku. Nodarbojās ar privātmāju celtniecību. Naudu paņems un labākajā gadījuma uzsaks darbus, beigās pazudīsa ar galiem un naudu neatdos. Viņa kontakti : 29421530

L Lasis111 25.12.2018
Ļoti slikti vada lūgšanas.

Sveiki. Ļoti slikti vada Mārcis Jencītis savas lūgšanās, aizejot uz baznīcu, tur vismaz sagatavojas. Bet te nevar redzēt, kā viņs butu gatavojies. Tas ir liels mīnuss. Es vēl šaubos ka tā ir sekta, tur nav tas, kas ir baznīcās. Domājiet kur ejiet.

P plakans33 28.01.2019

Es gan īsti nesaprotu saistību ar doto tēmu, taču uzskatu mācītāju Mārci Jencīti par ļoti labu mācītāju, tādēļ nepiekristu Jūsu viedoklim, turklāt esmu pārliecināts, ka tā nav nekāda sekta, viņa draudze ir protestantu saimē kā evaņģēliskie kristieši.

E Elvijs 29.01.2019

Pēc tam kad cilvēks uzcepj kūku vienu reizi viņš neskaitās par pavāru, tāpat arī ar vienas reizes dievkalpojuma apmeklēšanu jūs nevarat spriest tik sekli... jas jūs būtu uz vismaz 10 mācītāja sprediķiem, varbūt tad jums rastos skaidrāks redzējums par to..
Var redzēt ka Bībeli nelasi, sāc lasīt, tur ir rakstīts par to kādao baznīcai jāizskatās.