Cilli pica blakā citadelle Rīgā - Lēna apkalpošana

Sveicināti. Biju 18 novembrī uz chilli picu blakām citadellei. Iegājām iekšā, diezgan pustukšs bija, nu aptuveni maximums 10 cilvēku ne vairāk. Apsēdāmies, gaidam, kad atnesīs ēdienkarti, atnesa pēc 15 minūtēm, iedeva tikai tad, kad gājām intereseties,lai gan garām gāja vairākas viesmīlēs, bet nu labi. Paņēmām 2 glāzes alus 0,5 pieņēma pasūtījumu, gribējām ķiploku grauzdiņus, nebija. gaidam un gaidam 10min 15min alu kā nenes tā nenes ejam interesēties, saka lai ejam sēsties drīz būšot. atnesa pēc 15 min 2 alus glāzes, vnk. briesmīga apkalpošana, lai dabūtu 2 alus glāzes, jāgaida aptuveni no 20-30 minūtēm, absurds, lielākā daļa viesmiles brīvas bija, tik tiešām drausmīga apkalpošana, neiesaku tur iet. Cik redzēju pat viena sieviete zupu gaidīja arī 30 minūtes, jautāja vai būs pasūtījums.

N