www.sudzibas.lv Čili Pizza Slikts serviss

Čilli Pizza - Slikts serviss

Zvanot un pasuutot picu uz majaam, tiko otraa galaa tiek pacelta klausule taa saakaas.. liekas ka pie telefona ir nevis meitene bet 10 gadus sexsu nedabujusi, indiiga fuurija. Jaa? Picu gribeejaat?! Bet jaagaida buus 2,5 st!!? Nekas, nekas.. kaa parasti atbildu un kaa aizvien parasti piekeru sevi pie nespetnas domas, iebaazt to pasuutiito picu dzili operatores pakaljaa. Velams karstu jo parasti to atved aukstu kaa no Saratovas ledusskapja izvilktu.

V Vladimirs 31.05.2007

Es zinu kapec ta pica ir auksta ! Bljaviens, bet patiesiba personalam ir pie vienas vietas tava pasutita pica jo vadibai ir pie pakaljas personals nu un ta talalk ! piedod bet ta ir realitate.Sini gadijuma tev jatver kaste un ar salveti roka kuru tu paludz kurejram - paluko so picu ar roku ja vinja ir karsta tu to sajutisi,ja ne ! tev ir tiesibas ateikties . Sorry Labu apetiti! Un vel atceries isti pagatavota pica tiek pasniegta vienigi tur no kurienes vinja nak!

D Duda 12.01.2008

Express Pizza- nekaadu probleemu! :) Ko ar to Chilli var njemties. Sen noiets etaps.