Čilli Pica

18.novembrī iegriezos ar mammu jaunajaa Galerijas Centrs Chiili Pizza! Apkalposhana bija vienkaarshi briesmiiga, nekad agraak ar kaut ko taadu nebiju sastapusies!Parasti, kad cilveeks apseezzas pie galdinja vinjam vismaz divu minusu laikaa tiek atnesta eedienkarte! Muusu gadiijumaa bija taa, ka seedeejaam kaadas 7 min.Apkalpotaaja -meitene blondiine gaaaja garaam vairaakkaart, tachu mums uzmaniibu nepieveersa! Garaamejoshajai buutnei vairaakkart jautaaju vai driikst pasuutiit uz ko vinja pat nereaggeeja, nerunaajot jau par eedienkarsu atneshanu un taa triis reizes! Beigaas jau mamma veel skaljaakaa balsii vinjai jautaaja, kad vinja muus apkalpos, uz to arii nebija nekaadas reakcijas.Lieki piemineet to, ka veelaak atnaakusie tika apkalpoti aatraak un pa starpai veel shii oficiante pamaniijaas novaakt traukus no citiem galdiniem. Beigaas, ka pieceelaamies kaajaas un gaajaam prom, tad gan kaada cita mazliet nobijusies beidzot naaca, bet bija jau par veelu! Tur mees pavadiijaam 25 minuutes.Briesmiigi! Un cilveeku rindas pēc galdiniem nebija, taa kaa uz to mirkli restoraans nebija noslogots! OK, ja ir galdinu sadale vismaz buutu pasaukusi citu oficianti vai pati iedevusi eedienkarti, bet nee vispaar neatbild un izliekas ka neredz! Sajutos taa it kaa es tur buutu kaads trauceeklis nevis klients! Parasti citaas Chiili Pizza filiaales meitenes vienmeer ir laipnas un ashas, bet sheit!??Murgs, taadaam nav ko dariit apkalpojoshajaa sfeeraa!

D

K Kāpēcīc 07.03.2008

njaa.nepareizi dariija.vajdazeeja vismaz pieveerst uzmaniibu.