Cili Picca dominaa

chili pica. nu interjers skaists. apseedies, pasuuti un gaidi. maajiiga un jauka vietinja paseedeeshanai, bet... es diemzzeel tur gaaju paeest.1.no saakuma atnesa sulu - man un draudzenei. ananaasu sula viss ok, un tad saakaas - draudzene pagarsho savu sulu un - glaaze smird kaa krievu laikos peec trauku lupataam.

A Anzela 19.04.2007

Loti zeel, ka klientam, kurs iuzrakstiija sho suudziibu nebija laika noskaidrot radushos konfliktu uz vietas, taapat kaa parakstiities zem savas veestules. Trauki netiek mazgaati ar vecam smirdiigaam lupataam, bet gan ar profesionaalaam trauku mashiinaam. "Cili Picaa" ir diezgan liela ēdienu izveele visaam gaumeem.Ja Jums garsho asi eedieni, pareizi izveeleeties var paliidzeet viesmiile, ja tomeer ir radusaas kaadas neskaidriibas, taas vienmeer var noskaidrot uzreiz uz vietas.Ar cienju, Anzela

I inga 25.05.2007

Es tikai nesaprotu, kā tas tā var būt, ka sūdzās par Cili picu Dominā, ja Dominā nau Cili picas!!! Varbūt tas notikās vairāk saules ēstuvē?!

L Linda 07.02.2008

Dominā vismaz pirms kāda laika bija čilī pica un es to 2 apmeklēju, un jāskaa ka viena no sliktākajām Čili picām kurā esmu ēdusi, porcijas mazas, kokteiļi pagatavotu nemākulīgi un apkalpošana arī ne tā labākā.. citas ir daudz labākas, kā piemāram Galerijā centrs vai uz brīvības ielas.

A aija 07.02.2008

cili pica apkalposana ir bremzeta!!

S Sabīne 10.03.2008

Man gan nav iebildumu pret Čili picu Dominā.
Protams, bija atgadījums vasarā kad ar mammu izdomājām iekost tur, atnesa mammai svaigos salātus un uz salātu lapas bija tārps, bet kam negadās..par šiem salātiem nebija jāmaksā un viss tā arī klusu pagāja-paldies jums, paldies mums :)
man patīk Čili pica-lēti, ērti, izdevīgi un pieēdies kārtīgi.